Клавіатура на всі випадки життя

Яндекс запустив Яндекс.Клавіатуру в Україні. Це віртуальна клавіатура для смартфонів, у якій є все необхідне для спілкування у месенджерах і соціальних мережах.

Клавіатура знає чотири мови – українську, російську, білоруську та англійську. Вибрати потрібні можна в налаштуваннях програми.

Перемикатися між мовами легко. Щоб змінити розкладку Клавіатури, достатньо провести пальцем по екрану.

Спілкування в чатах – це обмін не лише повідомленнями, а й зображеннями. Клавіатура дає змогу швидко відшукати і передати співрозмовнику потрібний малюнок або гіфку. Відволікатися від переписки не потрібно – пошуковик зображень вбудовано прямо у Клавіатуру.

Віртуальне спілкування часто передує реальному: в чатах люди домовляються про місце зустрічі. Клавіатура покаже найближчі кав’ярні, бари та кінотеатри – можна розповісти про них друзям або надіслати в чат своє місце перебування. Це простіше, аніж словами відповідати на питання «Ти де?»

Знайти спільну мову з людьми, які не говорять вашою, допоможе перекладач. Він уміє перекладати окремі слова і цілі фрази різними мовами, від англійської до суахілі.

Яндекс.Клавіатуру для iOS можна завантажити в App Store, а для Android — в Google Play. Як налаштувати програму, розкаже вбудований помічник. Ми продовжуємо працювати над Клавіатурою, і якщо у вас є зауваження або пропозиції, залишайте їх у коментарях.

Сергій Файфер, Наталія Журавльова і команда Яндекс.Клавіатури

2 коментарі
В американський App Store плануєте додати?
Всі решта додатків для сервісів Яндекс там є.
aleksandra-serdyuk
21 червня 2016, 15:06
rolllingstone,
 Поки що не плануємо, можливо, додамо трохи згодом.

Олександра Колеснікова, Яндекс.Україна