«Мої поїздки» та інші нові можливості Навігатора

У Яндекс.Навігаторі велике оновлення. У програмі з’явилися три додаткові функції, з якими зручніше не тільки їздити, а й паркуватись та зберігати цікаві маршрути.

1. Парковки
У великому місті іноді дорога з точки А до точки Б займає менше часу, ніж пошуки місця для паркування по завершенні поїздки. Особливо у центрі. Вирішити це питання у Києві допоможе Яндекс.Навігатор: у ньому з’явилася карта міських парковок.

Де можна залишити машину, на схемі позначено синім кольором. Платні парковки – додатково спеціальним значком гривні – ₴, тож немає потреби хвилюватись, що за стоянку раптом доведеться платити.

Усі дані про парковки ми отримуємо від Київтранспарксервісу та з Яндекс.Панорам.


 
2. Мої поїздки
Друга функція, що стала доступною з оновленням, – «Мої поїздки». Тепер у вас під рукою завжди будуть збережені маршрути подорожей та інформація про час, витрачений на дорогу, і середню швидкість. Також у розділі зберігається детальна статистика за тижнями та місяцями. За допомогою «Моїх поїздок», приміром, можна простежити, у який день дорога на роботу займала більше часу, чи згадати, коли ви їздили на дачу. А якщо, наприклад, захочете у соцмережах поділитися шляхом об’їзду дорожніх робіт чи маршрутом літньої мандрівки, також легко зробите це завдяки «Моїм поїздкам».

Усі поїздки зберігатимуться тільки після вашої згоди та при підключенні до інтернету.

3. Фоновий режим
Третім доповненням нового Навігатора стала можливість працювати у фоновому режимі. Якщо у дорозі вам зателефонували, надіслали SMS і ви змушені були згорнути програму, Навігатор продовжить вести за маршрутом і давати голосові підказки, навіть за умови вимкненого екрана смартфона. Ця функція дозволить не тільки не відволікатись від дороги, а й зекономити заряд батареї. Голосовий супровід припиниться, як тільки Навігатор зрозуміє, що ви не потребуєте його послуг (наприклад, вийшли з автомобіля).

Новая версія Яндекс.Навігатора доступна для пристроїв на базі Android та iOS.

Андрій Гуменчук та команда Навігатора,
Знаємо, як їхати, підкажемо, де стати

4 коментарі
Спасибо фоновый режим, очень помог.
Андрій Гуменчук
4 листопада 2016, 12:01
Amid0mary,
Спасибо вам за отзыв, мы стараемся :)
офлайн працює?
Андрій Гуменчук
1 грудня 2016, 17:02
staskit74,
зараз у Навігаторі в режимі офлайн можна дивитись заздалегідь завантажені карти та рухатися за маршрутом, підключення потрібне тільки при його побудові.