Що слухала Україна 2016-го

Рік, що минає, подарував меломанам безліч нових композицій. Ми зібрали і проаналізували дані Яндекс.Музики, щоб з’ясувати, хто з виконавців припав українцям до душі та які пісні найчастіше лунали у їхніх навушниках.

Протягом 2016-го вітчизняна сцена приємно дивувала, тож користувачі почали більше слухати «своє». Так, справжнім хітом, як у загальноукраїнському, так і в регіональних чартах, став трек «К черту любовь» співачки LOBODA. Більше того, перша десятка найпопулярніших композицій майже на половину складається з музики українських виконавців:

У категорії «Українські альбоми» перше місце посіла платівка «Глубокий дом» гурту «Время и Стекло». А з-поміж іноземних меломанам найбільше припав до душі «This Is Acting» від Sia.

Найпопулярнішим вітчизняним виконавцем за кількістю прослуханих композицій став «Океан Ельзи». Серед світових музикантів користувачі обрали Twenty One Pilots. Примітно, що у деяких регіонах вподобання аудиторії відрізняються від загальних рейтингів. Приміром, у Харківській, Миколаївській та Чернігівській областях з-поміж іноземних музикантів найчастіше слухали «Ленинград», а у Хмельницькій – Sia.

Сподіваємося, ви побачили у чартах улюблену композицію. А якщо ні, відкривайте для себе нові хіти та слухайте їх 2017-го на Яндекс.Музиці.

Ольга Гриценко та команда Яндекс.Музики,
наспівуємо хіти 2016-го