Навігатор говорить: аварії та ремонт

Керувати автомобілем із Яндекс.Навігатором стало ще безпечніше: сьогодні у ньому з’явилися голосові повідомлення про ДТП і дорожні роботи. Тепер вам не доведеться відволікатися від керма або втрачати час у тягучці, об’їжджаючи перешкоду. Оксана або Олександр заздалегідь попередять про дорожнє ускладнення і уточнять, у якому воно ряду, щоб ви встигли перелаштуватися.

Позначки про аварії та ремонтні роботи на карту можуть додавати самі користувачі Навігатора, який, до речі, встановлено у кожного восьмого українського водія. Їхню інформацію про перепони ви маєте можливість підтвердити або спростувати, якщо нічого особливого на дорозі не спостерігаєте.

Голосові повідомлення можна вимкнути, тоді попередження з’являтимуться як і раніше – на екрані. Але якщо вам зручно спілкуватися з телефоном, нагадуємо: керувати Навігатором – у тому числі додавати дорожні події – можна голосом. Він розуміє різні команди, як-от «ДТП у лівому ряду», «Покажи затори», «Поїхали на вокзал» та багато інших. Докладніше про це написано у пості.

Наталія Журавльова та команда Навігатора,
щасливої дороги!

5 коментарів
Приятно! Проверим.
aleksandra-serdyuk
29 квітня 2016, 11:11
pristineblue,
Надеемся, вам понравится!

Александра Колесникова, Яндекс.Украина
threeshapeanalytics
28 квітня 2016, 22:08
Класно. Якби ж іще голос не помилявся з наголосом. Чекаємо на виправлену версію. Дякую.
aleksandra-serdyuk
29 квітня 2016, 11:10
threeshapeanalytics,
Доброго дня! Дякуємо за увагу до нашого продукту. Чи не могли б ви навести приклади помилкового наголосу, а ми передамо їх команді Навігатора? Можна ось на цю адресу: bettermaps@yandex-team.com.ua.

Олександра Колеснікова, Яндекс.Україна
aleksandra-serdyuk,
Напевно, це про те, що Олександр каже «Дорожні роботи у правому ря́ду» замість «ряду́». Напишу, бо досі не виправлено.