Навігатор допоможе вибрати смугу

У Києві водіям іноді складно орієнтуватися на незнайомих маршрутах. Частенько доводиться ламати голову, якою смугою рухатися, приміром, під час заїзду на міст Патона чи на перехресті поруч із Національним цирком. Буває, не встигнеш помітити дорожній знак із підказкою, а перелаштовуватися уже пізно. Щоб полегшити життя київським автомобілістам, ми запустили нову функцію у Яндекс.Навігаторі. Тепер програма зорієнтує на складній розв’язці та завчасно підкаже, якої смуги триматися, щоб не пропустити свій поворот.

Підказки працюють на дорогах, які мають дві та більше смуг для руху в одному напрямку. У разі наближення до проблемної ділянки на екрані запущеної програми з’явиться значок, який показуватиме, у яку смугу перелаштуватися. Це допоможе заздалегідь підготуватися до маневру та їхати вибраним маршрутом.

Загалом, ми позначили 545 таких місць. Для їх виявлення наші картографи вивчили дорожні знаки та розмітку на панорамах Києва, після чого команда Навігатора об'їхала вибрані точки, щоб переконатися в актуальності даних.

Поки що функція визначення смуг працює лише у столиці. Нову версію Яндекс.Навігатора вже можна завантажити із Google Play, а в App Store оновлення з'явиться найближчим часом.

Ольга Гриценко та команда Навігатора,
полегшуємо життя водіям