Інтернету немає, а пошук є

Сьогодні ми оновили мобільні Яндекс.Карти для iOS та Android. Тепер будь-яку адресу або контакти організації можна знайти офлайн – варто лише заздалегідь завантажити карту потрібної місцевості. А завдяки тому, що карти стали векторними, вони займуть у вашому телефоні значно менше місця.

Приміром, карта Києва із повною базою організацій, яких зараз близько 120 тисяч, нині «важить» лише 47 МБ, а не 827 МБ, як це було раніше. Зверніть увагу: якщо вам потрібні дані іншого українського міста, ви можете завантажити карту лише одразу усієї області, де воно розташоване. Але якщо раніше карта, наприклад, самого Львова займала 212 МБ, то тепер повна схема усієї Львівщини, у тому числі обласного центру, Стрия, Золочева, Червонограда і Трускавця з усіма організаціями та можливістю шукати офлайн – тільки 59 МБ.

Офлайн можна не лише знайти адресу або організацію, а й додати її у вибране. Якщо натиснути на позначку, скажімо, кафе або музею, програма покаже корисну інформацію – режим роботи або оцінку відвідувачів. Підключення до інтернету потрібне, щоб побудувати маршрут, подивитися затори, фото та відгуки про заклад.

Крім того, за новими картами буде легше орієнтуватися. Назви вулиць тепер видно над позначеннями заторів, а торкнувшись екрана двома пальцями, схему можна повертати та змінювати кут нахилу.

Завантажуйте для Android, iOS та Windows Phone.

Наталія Журавльова та команда Карт,
змінили найголовніше