Панорам багато не буває

Цього літа, окрім Києва, до об’єктива Яндекс.Карт потрапили ще п’ять українських міст: Івано-Франківськ, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Ужгород, Мукачево, а також Хотинська фортеця. Тож коли за вікном холодно й сіро, саме час вирушати у мандрівку новими панорамами, де багато сонця, води і мальовничих пейзажів.

Найперше наш панорамомобіль завітав до Івано-Франківська. Його мешканцям відтепер стане легше орієнтуватися як у центрі міста, так і у навколишніх селах, наприклад Угорниках та Крихівцях, де активно будуються житлові масиви. Центр поповнився панорамами пішохідних зон, відтак кожен охочий може прогулятися, приміром, площею Ринок, майданом Шептицького чи вулицею Вітовського. Крім того, на картах вже є якісні знімки під’їзду до аеропорту.

У Кам’янці-Подільському команда Яндекса обійшла Старе місто, сфотографувала більшість вулиць у центрі, відомі туристичні об’єкти та багато іншого. Якщо вам ніколи не доводилося бувати у місцевій фортеці, саме час здійснити віртуальну прогулянку, обійшовши пам’ятку з усіх боків та зазирнувши досередини. До речі, можна помилуватися і Хотинською фортецею, яка на панорамах Карт з’явилася вперше.

У Чернівцях наші спеціалісти прогулялися центром, оновили пішохідну вулицю Ольги Кобилянської та, серед іншого, сфотографували головний туристичний об’єкт – Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації. Також було знято безліч новобудов, великі мікрорайони і головну спортивну арену  міста – стадіон «Буковина».

В Ужгороді ми не лише їздили, а й багато ходили,  насолоджуючись середньовічною архітектурою. Тепер містянам і туристам не обов’язково вибиратися з дому, щоб роздивитися, наприклад, Ужгородський замок або Музей народної архітектури чи прогулятися мальовничою набережною з мініатюрними скульптурами. Карта Мукачева теж поповнилася новими панорамами. Ми прогулялися пішохідним центром міста і сфотографували під’їзд до замку Паланок.

Загалом 2016 року команда Яндекс.Карт відзняла більше 1000 км, зробила майже 140 тис. фотографій та змонтувала з них понад  34 тис. панорам. А щоб досліджувати Україну було цікавіше, ми підготували для вас конкурс. Докладніше про це читайте тут.

Олександра Колеснікова, Наталія Журавльова та команда Яндекс.Карт,

згадуємо літні походи та пригоди

2 коментарі
Наше старе село
1 грудня 2016, 14:46
Тепер відфотографуйте на панорами Безлюдівку - відоме курортне поселення.
Наше старе село,
Дякую! Не буду обіцяти, що відзнімемо просто зараз, бо вже є певні інші плани - але сервісу передала, вони врахують ваше побажання.


Наталія Журавльова, Яндекс.Україна