Шукаємо поворот не туди

Полювання на помилки на Яндекс.Картах пройшло вдало, тож ми йдемо далі. Точніше, їдемо, оскільки тепер ми шукаємо неточності у побудові автомобільних маршрутів у Навігаторі та Картах.

Конкурс триватиме протягом місяця – із 6 червня до 6 липня – й поширюватиметься на Київ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, а також усі передмістя й міста-супутники.

Як і раніше, ми будемо перевіряти усі похибки та враховуватимемо лише дійсні. А до розгляду прийматимемо повідомлення про:

- побудову маршруту із недозволеними поворотами чи розворотами (якщо Навігатор наполягає на маневрі, наприклад, під знак «В’їзд заборонено», чи пропонує зрізати пішохідною вулицею);

- прокладання маршруту без урахувань тимчасових перекриттів (якщо маршрут будується вулицею у час чи день тижня, коли рух нею заборонено);

- неврахований односторонній рух.

Кожну неточність слід описати та підтвердити скриншотами з підписами. Додаткові відео чи фотографії місцевості або дорожніх знаків тільки вітаються.

Листи надсилайте на електронну адресу bettermaps@yandex-team.com.ua. І, звісно, за традицією, окрім точних та актуальних маршрутів, по завершенні конкурсу всі учасники отримають сувеніри від Яндекса.
 
Андрій Гуменчук та команда Навігатора,
поїхали!

8 коментарів
Евгения Иванова
6 червня 2016, 12:58
Какие сувениры будут вручаться?

Получить сувенир можно будет только в Киеве?
Евгения Иванова,
сувениры мы передаем в любой населенный пункт Украины курьером. А что именно - пусть это будет сюрпризом :)
Николай Шаптала
18 червня 2016, 22:26
А Яндекс вважає Крим Україною?
Николай Шаптала,
Яндекс - це інтернет-сервіс, в нього не може бути тієї чи іншої політичної позиції (расової, гендерної тощо). Яндекс робить окремі картографічні сервіси для трьох країн, і, зокрема, показує Крим згідно з офіційною позицією тієї чи іншої країни. Отже, українські та турецькі користувачі бачать Крим у складі України, російські користувачі - згідно з позицією своєї країни. 
Шановні! Хочу запитати.. Чому з телефону не можна зайти на сайт Яндекс.Карти? Видає сторінку mobile.yandex.ua і пропонує скачати додаток через Google Play. Зміна адресу у строці не дає жодного результату, також перекидує на мобільні додатки. Але ж .. я не хочу встановлювати на телефон додаток, хочу скористатися сайтом.
Андрій Гуменчук
23 серпня 2016, 11:25
Yulia3879575,
ще раз доброго дня!
Як я вже писав, коли ви заходите на Яндекс.Карти з мобільного браузера, для зручності ми пропонуємо продовжити роботу з нашим додатком або скористатись мобільною версією карт. Швидше за все, ви обрали пункт «Перейти до програми», а оскільки вона не встановлена на вашому смартфоні, вас переадресувало до сторінки завантаження. Спробуйте зайти на Яндекс.Карти ще раз, але цього разу оберіть пункт «Відкрити мобільну версію». Тоді ви зможете користуватись Картами за допомогою браузера.


Андрій Гуменчук
Яндекс.Україна
Андрій Гуменчук,
 Андрію, дякую за оперативну відповідь. Нажаль ваш варіант також не спрацював, але вийшла з ситуації за допомогою браузера. Дякую ще раз!
Андрій Гуменчук
23 серпня 2016, 17:00
Yulia3879575,
добре, що ви розібрались. Що ж стосується варіанту, описаного мною вище - можливо, варто почистити кеш браузера. Він міг "запам'ятати" ваш перший вибір й потім переадресовувати на сторінку завантаження програми автоматично.