[скоро 14 февраля начинаем намекать] та інші запити українців про Свято закоханих

Серед запитів про день Святого Валентина трапляються різні: і від романтиків [как удивить девушку на 14 февраля без денег], і від скептиків [день валентина обычный день], і від практиків [бизнес идеи на день влюбленных]. Та хай там що, але щороку за 7 днів до свята українці задають Яндексу утричі більше запитів, ніж за попередні 357 від минулого Дня закоханих. А вже 14 лютого активність користувачів падає у 10 разів – усі втілюють задумане в життя.

Майже третина запитів про день Святого Валентина стосується подарунків, і кожен четвертий із них ‒ про те, як зробити щось у домашніх умовах: [день святого валентина подарки своими руками за 5 минут] або [как сделать из конфет гирю на 14 февраля].

Примітно, що жінки частіше шукають сюрпризи для чоловіків, як-от [подарки на день святого валентина парню из шариков], ніж навпаки: [можно ли дарить девушке халат на 14 февраля]. Можливо, вони відповідальніші, а може, хлопці вже знають, що даруватимуть. Зрештою, у них є універсальний варіант: [чудовий подарунок квіти на 14 лютого].

Далі за кількістю запитів – розваги, як-от [конкурси для дітей молодшого шкільного віку на день валентина], а також листівки та вітання, приміром [открытки на день валентина с изображением львов] і [как пожелать доброе утро парню в день влюбленных смс].

Святкове цього дня і частування. Здебільшого для своїх милих українці шукають солодощі, наприклад [мармелад день святого валентина], але трапляються і [сосиски 14 лютого], і [валентинки из алкоголя]. Також є запити про те, як відзначити свято: [як я проведу 14 лютого із котом].

Цікаво, що вітають українці не лише коханих, а й усіх, кого люблять: [что подарить сестре на день святого валентина до 10 гривен], [торт теще на день святого валентина] і навіть [пожелание в стихах на день святого валентина тренеру от ребёнка].

А ось які несподівані речі про день Святого Валентина українців цікавлять ще:
[поздравления на день святого валентина патриоту украины]
[скидки в танках онлайн на день святого валентина]
[найдовше привітання 14 лютого]
[подарунок для коханої дівчина на день валентина своїми руками щоб їй було дуже приємно]
[рисунки для выпиливания лобзиком на день валентина]
[14 февраля гордой независимой женщины]
[как получить много валентинок на 14 февраля от парней]
[что если своей бывшей девушке подарить цветы на 14 февраля]
[кот в форме валентинки]
[как мне сделать розу в подарок на 14 февраля для мамы пока она в сауне]
[как украсить елку на день святого валентина]

Василь Пастушина та інші романтики Яндекса,
теж іще не винесли ялинку