Таксі до площі Ринок

Відтепер Львовом не лише приємно гуляти, але й зручно їздити. Сьогодні західна столиця приєдналася до міст-щасливчиків, у яких уже працює Яндекс.Таксі, – Києва, Харкова, Дніпра та Одеси. Жителі й гості міста зможуть швидко дістатися до будь-якої точки, викликавши машину за допомогою мобільної програми або просто на сайті taxi.yandex.ua.

Сервіс одразу повідомляє користувачеві орієнтовну вартість поїздки, а також інформацію про авто і водія. Оскільки замовлення отримує шофер, який перебуває найближче, чекати на машину доводиться у середньому 5―7 хвилин. За рухом таксі можна стежити у програмі чи на сайті.

Поїздка для львів’ян обійдеться недорого. Виклик таксі та перші два кілометри коштуватимуть 14 грн, далі – 5 гривень за кілометр у межах міста та 6,5 гривень поза ним. Наприклад, проїхатися від площі Ринок до стадіону «Арена Львів» можна всього за 54 гривні, а від Головного залізничного вокзалу до Оперного театру – за 20. 5 хвилин водій чекатиме безкоштовно, далі пасажир сплачуватиме 1,5 гривні за хвилину. Розрахунок за поїздку – поки що лише готівкою, оплата банківською карткою з’явиться згодом. До речі, серед автомобілів є Tesla Model S. Тож якщо пощастить, у лютому за вами приїде красень електромобіль. 

Сьогодні партнерами Яндекс.Таксі у Львові є 15 таксопарків і 350 машин. Нагадаємо, що в жовтні минулого року сервіс запустився у Києві. Крім України, він також працює у Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстані й Росії. Завантажити програму можна на iOS та Android.