Таксі викликали?

Чудові новини для харків’ян! Сьогодні Яндекс.Таксі приїхало до першої столиці України. Відтепер можна дістатися до будь-якої точки міста швидко, зручно й без дзвінка. Достатньо мати при собі смартфон з мобільною програмою або зайти на сайт taxi.yandex.ua.

Сервіс працює за тим самим принципом, що й у Києві. Він визначає, де ви наразі є, і надсилає виклик водієві, який перебуває найближче до вас. Якщо ж, наприклад, ви замовляєте таксі не собі, адресу можна змінити. Автомобіль доведеться чекати не довше 5–7 хвилин, а за його наближенням можна спостерігати на карті. Після прибуття машини надійде SMS. До речі, у програмі є опції «Не телефонувати» і «Не хочу отримувати SMS» – вас ніхто не турбуватиме без нагальної потреби, і всі повідомлення отримуватимете лише у мобільній програмі.

Яндекс.Таксі одразу повідомить колір, марку, номер авто й телефон водія та зорієнтує пасажира щодо вартості поїздки. Перші два кілометри для харків’ян коштуватимуть 14 грн, кожен наступний обійдеться у 4 грн у межах міста та 5,5 грн – поза ним. Приміром, доїхати від Південного вокзалу до парку імені Горького можна приблизно за 35 грн. Розрахунок за поїздку – поки що тільки готівкою, оплата банківською карткою з’явиться згодом.

Сьогодні партнерами Яндекс.Таксі у Харкові є 10 таксопарків та 300 машин. До речі, є серед автомобілів і Tesla Model S. Якщо пощастить, у грудні за вами приїде красень електромобіль.

Харків – друге місто в Україні, де працює сервіс. 26 жовтня 2016 року Яндекс.Таксі приїхало до Києва, і перші результати вже встигли приємно здивувати. За місяць кількість підключених автомобілів збільшилася у п'ять разів, а кількість замовлень – більше ніж у двадцять. Це найкращі показники серед усіх нових міст Яндекс.Таксі.

Крім Харкова і Києва, Яндекс.Таксі працює у понад 40 містах Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану та Росії. Завантажити Яндекс.Таксі можна на iOS та Android.

Команда Яндекс.Таксі,
бажаємо вам приємних водіїв і комфортних поїздок!

11 коментарів
Це дуже гарна новина! Чекаємо на можливiсть сплати карткою. (: 
Когда в Днепре появитесь? 
Андрій Гуменчук
1 грудня 2016, 19:09
Shevchenko Igor,
а что? :)
Андрій Гуменчук,
Таки да, в городе водятся шекели для хорошего сервиса такси.
Наше старе село
4 грудня 2016, 00:56
Shevchenko Igor,
У Дніпрі таксі не їздять, а рибки й кораблики пливуть
Оновлено 4 грудня 2016, 00:56
Видалений користувач
5 грудня 2016, 08:07
За Харьков отдельное спасибо. :)
P.S. Ждём также Яндекс Транспорт в Харькове.
В Киеве поднялся тариф? Было 15, сейчас показывает 25.
Дмитрий,
здравствуйте! В Киеве был изменен тариф только в периоды повышенного спроса. Со временем действия тарифа можно ознакомиться здесь https://taxi.yandex.ua/#mrt  
Оновлено 9 грудня 2016, 11:24
yndx.grytsenko,
спасибо за табличку!
Абсолютный отстой.
Приложение не запускается, при заказе на сайте (с телефона) выдает ошибку сервера и предлагет повторить все танцы с бубном с начала, предзаказ на время сделать невозможно...
Никому не рекомендую пользоватся этой жалкой пародией на такиси.
Zarajsky,
добрый день! Уверена, что все это поправимо. Вышлите, пожалуйста, скриншот ошибки, а также информацию о модели вашего телефона, ОС и версии приложения на support@taxi.yandex.ua, чтобы мы разобрались.


Что касается предзаказа на определенное время, то эта функция, действительно, пока не реализована. Передадим ваше пожелание в отдел разработки.
Оновлено 9 грудня 2016, 11:42