У нові поїздки з новими Електричками

Коли починається гаряча пора відпусток, бажання сісти на поїзд і поїхати куди очі дивляться стає нав’язливою ідеєю. А якщо очі дивляться на екран смартфона, навіть спонтанна поїздка електричками з пересадками пройде без накладок та сюрпризів. Розклад приміських поїздів усіх шести українських залізниць зі списком зупинок та часом у дорозі можна дізнатись будь-якої хвилини зі свого мобільного: Яндекс оновив програму Електрички для Android.


Щоб спланувати поїздку на дачу або дізнатись, як дістатися міста, достатньо зазначити початкову та кінцеву станції або населені пункти. Наприклад, Київ-Пасажирський – Фастів-1 чи Жмеринка – Вінниця. Час відправлення найближчих поїздів за двома напрямками можна вивести на головний екран смартфона – тоді розклад завжди буде під рукою. Крім того, у програмі є функція нагадування, й Електрички самі просигналізують, що настав час рушати на вокзал.

Якщо ж ви замандрували трохи далі, ніж зазвичай і, наприклад, спускаєтесь із гір до Рахова, намагаючись встигнути на дизель до Івано-Франківська, можна обійтись без зайвих хвилювань: додайте будь-який маршрут до вибраного – і матимете актуальний розклад, навіть якщо смартфон не підключено до інтернету.

 
Яндекс.Електрички допоможуть не лише у мандрівках Україною, а й у подорожах приміськими поїздами Росією, Білоруссю, Казахстаном, Вірменією і Литвою. Крім програми для Android, доступні також версії для пристроїв на базі iOS та Windows Phone.


Андрій Гуменчук та команда Розкладів,
наступна станція – Літо