Укравтодор розставить знаки на Яндекс.Картах

Із приходом весняного тепла трафік на автотрасах стає дедалі інтенсивнішим, а дорожні бригади лагодять покриття. Щоб водії не потрапляли до «гарячих точок», ми заручилися інформаційною підтримкою Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор). Відтепер дані про ремонти на магістралях та перекриття доріг будуть відображатися на Яндекс.Картах точно й оперативно: їх уже почали вносити працівники агентства. Це стосується і несанкціонованих перекриттів, наприклад тих, що трапляються внаслідок стихійних мітингів.

Як відомо, 2016 року Укравтодор планує зробити поточний середній ремонт (не просто ямковий!) 728 км автошляхів. На це із державного бюджету виділено 3,5 млрд гривень. Інформація агентства про дорожні роботи і перекриття буде доступна з перших рук на yandex.ua/maps та у програмах Яндекс.Карти і Навігатор (останнім, до речі, користується кожний 8-й український водій). Ці сервіси стануть чудовими штурманами для того, хто збирається до іншого міста. Вони підкажуть, де люди у помаранчевих жилетах кладуть новий асфальт, скільки смуг вільно, як об’їхати перекриту ділянку.

Команди Яндекса й Укравтодора,
сподіваємось, несподіванок на дорозі поменшає

3 коментарі
Добре не тільки про ремонти на магістралях повідомляти, а й про ремонти на дорогах меншої значимості
aleksandra-serdyuk
4 квітня 2016, 17:43
Котик,
Укравтодор позначатиме перекриття на міжміських дорогах як державного, так і місцевого значення - тобто на усіх, до яких агентство має відношення. Ви зараз про якусь конкретну дорогу?
aleksandra-serdyuk,
не про конкретну.