Вболіваємо за наших, стежимо на Яндексі

Найближчі кілька тижнів уся Європа житиме футболом і, звісно, ми – не виняток. Спеціально до Євро-2016 Яндекс підготував проект, за допомогою якого ви завжди будете в курсі найактуальніших подій чемпіонату. 

За перебігом ігрового дня можна стежити на yandex.ua – спеціальна стрічка інформуватиме вболівальників про розклад найближчих матчів турніру та рахунок зустрічей, що тривають, у режимі реального часу. Крім того, дані про всі ігри чемпіонату, як завжди, зручно переглядати просто у результатах пошуку.  
На спеціальній сторінці можна не лише стежити за грою за допомогою текстових онлайн-трансляцій, а й робити певні прогнози, відштовхуючись від передматчевої аналітики. Також тут можна ознайомитись із турнірним розташуванням і календарем ігор.  Слідкуючи за інтересом уболівальників, ми збираємо всю найважливішу та найновішу інформацію. У фокусі – 5 команд, 5 матчів і 5 гравців, якими найбільше цікавляться і про кого найчастіше запитують українці просто зараз, – дані оновлюються щогодини.

І, звісно, у нас можна переглянути записи голів та найвидовищніших моментів: відео публікуються одразу по завершенні матчів.

Перемоги нашої збірної не пройдуть непоміченими :) Приєднуйтесь!

Андрій Гуменчук та Олег Бугаков,
Україно, вперед!