Вигляд із супутника: понад 100 оновлених міст

Сьогодні на Яндекс.Картах з’явилися нові супутникові знімки України, що охопили більше 82 тисяч кв. км. Завдяки їм тепер на сервісі можна роздивитися 88,8 % усієї території країни. Оновилися фотографії понад ста населених пунктів, зокрема Києва, Харкова та Дніпропетровська, а також цікавих місць, приміром Хотинської фортеці.

Загалом замінено близько двох третин фото столиці, а також оновлено світлини передмість ‒ Вишгорода і Вишневого. На знімках тепер видно новобудови у центрі Києва, на Оболоні, Печерську і Подолі. А ось на місці пустки з’явився розважальний парк Sky Family Park:

До релізу потрапили здебільшого літні та осінні фото із супутника: зйомки відбувалися протягом серпня – жовтня минулого року. Заново знято близько 62 тисяч кв. км, а ще понад 20,5 тисячі кв. км додано вперше. Тепер найкраще покриття на сервісі мають Миколаївська, Донецька, Чернігівська, Чернівецька та Київська області (у тому числі столиця), а також Крим. Попереднє оновлення, до слова, було восени 2015 року.

Нагадаємо, що супутникові знімки можна розглядати як на yandex.ua/maps, так і у мобільних програмах. Схеми на сервісі оновлюються щомісяця, а просто зараз ви можете взяти участь у поліпшенні карти Києва й отримати за це подарунок.

Андрій Гуменчук і команда Карт,
відкриваємо нові території

5 коментарів
димитров донецкой обл.
aleksandra-serdyuk
29 лютого 2016, 17:45
Feklya,
Что именно по поводу Димитрова вы хотели бы уточнить?
я жеву в днепропетровске
Більше якісних спутникових знімків по Полтавській області. І чекаємо на панорами вулиць з Яндексмобіля по Україні. Google, поки що має більше покриття.
xtreme77700,
Дякуємо вам за побажання, переказали команді сервісу. Які саме населені пункти цієї області вас цікавлять?

Олександра Колеснікова
Яндекс.Україна