Вставай, приїхали!

Часто буває, зачитаєшся у транспорті захопливою книгою чи замрієшся під звуки улюбленої музики, – і от ти уже проїхав. Або сядеш у незнайомий тролейбус, а там не оголошують зупинок.

Уникнути подібних ситуацій допоможе будильник Яндекс.Транспорту. Достатньо побудувати маршрут та зазначити місце призначення – і більше не доведеться рахувати зупинки. Перед наближенням до потрібної точки програма попередить push-сповіщенням і звуковим сигналом, що час виходити.

Також у Яндекс.Транспорті нещодавно з’явився особистий кабінет із нагородами, які можна отримати за різні досягнення. Наприклад, якщо ви проїдете із заведеним будильником 6 кілометрів шляху, ваша колекція поповниться значком Metropolitan Line. Названий він так на честь першої лінії Лондонського метрополітену, довжина якої становила саме 6 кілометрів. Якщо Транспорт був із вами упродовж 40 075 км (такою є довжина еватора), ви отримаєте нагороду «Навколо світу».

Програма працює у Києві, Житомирі, Коростені, Ужгороді, Кам'янці-Подільському та Кам’янському. Ще у 24 містах вона слугує довідником: у ній є інформація про зупинки, маршрути та інтервали руху транспорту.

До речі, для абонентів lifecell трафік у Яндекс.Транспорті, Картах, Електричках і Навігаторі безкоштовний за умови підключення послуги «Соціальні мережі + Яндекс». Нову версію програми вже можна завантажити із Google Play, а в App Store оновлення з’явиться найближчим часом.

Команда Яндекс.Транспорту,
розбудимо вчасно