Яндекс.Браузер збагнув Дзен

Увесь інтернет не передивишся. Але можна читати лише вибране, і у цьому вам допоможе Яндекс.Браузер. У ньому тепер є Дзен – стрічка із посиланнями на статті, підібрані персонально для кожного користувача. Вона з’являтиметься у новій вкладці та показуватиме цікаві особисто вам ресурси і публікації.

Пошук нової інформації Дзен здійснює на основі ваших інтересів та історії користування Браузером. Важливо, що технологія при цьому не обмежується лише улюбленими сайтами і темами. Знаючи ваші смаки, Дзен пропонуватиме невідомі вам джерела і дотичні матеріали, завдяки яким ви, можливо, відкриєте для себе щось нове. Наприклад, якщо вас цікавлять ігуани, то Дзен порадить статті про хамелеонів.

Стрічку легко налаштувати: якщо матеріал вам сподобався, натисніть на «Більше такого» – і Дзен у майбутньому пропонуватиме схожі на нього публікації. Уявімо, що ви почали ремонт і вподобали статтю про нього у Дзені. Технологія розпізнає  ваш інтерес і радитиме такі матеріали знову і знову. А коли ви його закінчите, зможете відписатися від цієї теми. Зовсім невідповідні ресурси можна заблокувати.

За актуальність стрічки відповідає пошуковий індекс Яндекса і технології штучного інтелекту, зокрема комп’ютерний зір та обробка природної мови. За їх допомогою Дзен визначає, про що текст або зображення, а також сортує матеріали за темами. А ще технологія уміє вчитися: що більше ви читаєте, то цікавіше вам буде надалі.

Дзен доступний у Windows, на iPhone та пристроях на Android і показується на сторінці нової вкладки в усіх, хто вже користувався Браузером. Дуже скоро стрічка з'явиться і у нових користувачів. Завантажити свіжу версію програми і познайомитися із Дзеном ближче можна тут.

Олександра Колеснікова,
корисного багато не буває

4 коментарі
А щодо Yandex.Browser для OS X є новини? Коли й він досягне "дзену"?
aleksandra-serdyuk
8 червня 2016, 17:43
Vitali Bondar,
Віталію, працюємо-працюємо!

Олександра Колеснікова, Яндекс.Україна
Очень многие ждут появления ЯндексБраузера на WP 8.1
тем более, там нет нормального браузера, а те что есть , оставляют порой желать лучшего.
Разработчики яндекса, обратите на это внимание. Пользователей Яндекса на много прибавиться, а те что есть и пользуются виндой, будут премного благодарны.
aleksandra-serdyuk
8 червня 2016, 17:50
eleyus.sd,
Спасибо вам за пожелание, передала коллегам из команды Браузера.

Александра Колесникова, Яндекс.Украина