Яндекс.Карти на зупинках Житомира

Відтепер гуляти вулицями Житомира стало ще зручніше: на зупинках з’явилися друковані Яндекс.Карти. Вони стануть надійним помічником для жителів і гостей міста, підкажуть, що цікавого є поблизу, та зорієнтують, як дістатися до потрібного місця. 

Нове обличчя отримали три зупинки у центрі Житомира: на майдані Перемоги, майдані С. П. Корольова і на Театральній вулиці. Тепер тут можна зорієнтуватися навіть без інтернету та з розрядженим телефоном, адже на картах позначено всі визначні місця, розташовані в пішій доступності. Кожен охочий може почитати про найближчі музеї, храми чи парки та дізнатися, скільки часу займе прогулянка до них. Наприклад, якщо ви стоїте на зупинці «Вулиця Театральна», до парку барона де Шодуара потрапите за 14 хвилин, а на Замкову гору – за 9. 

Поруч зі схемою міста є перелік важливих міських об’єктів, до яких можна доїхати від зупинки. На макетах зазначено номери тролейбусів та маршруток, які тут проїжджають, тож ви зможете дізнатися, як найкраще дістатися до обласної лікарні чи, наприклад, залізничного вокзалу. А коли саме вони під'їдуть, підкаже програма Яндекс.Транспорт, яка запрацювала в Житомирі у вересні цього року.

Найближчим часом такі карти з'являться ще на кількох зупинках у різних районах міста. Проект реалізується спільно з компанією «Дозор Україна», яка встановила в місті зупинки. Окремо дякуємо за інформаційну підтримку «Журналу Житомира».

Ольга Гриценко та команда Яндекс.Карт,
зорієнтуємо в Житомирі навіть без інтернету