Яндекс.Транспорт доїхав до 4 українських міст

Відсьогодні за громадським транспортом ще чотирьох міст України можна стежити у реальному часі. Яндекс.Транспорт тепер знає, де їдуть тролейбуси та маршрутки Житомира, Коростеня, Ужгорода та Кам'янця-Подільського.

Заходити до переповненого тролейбуса чи почекати наступного? Чи вийде забігти до магазину на зупинці та нічого не проґавити? А може, буде швидше, якщо дочекатися найзручнішої маршрутки, а не сідати у першу-ліпшу? Від таких маленьких рішень може залежати настрій на увесь день, а Яндекс.Транспорт допоможе зробити правильний вибір.

Запустіть програму на своєму смартфоні, натисніть на значок зупинки – і побачите, який транспорт та за скільки хвилин прибуде на неї. Мітки на карті рухаються разом із тролейбусами і маршрутками у реальному часі, тому можуть підказати, де ваш транспорт просто зараз. А якщо ви точно не знаєте, як кудись доїхати, у програмі можна побудувати маршрут.

 

Крім зазначених міст, ця функція працює також у Києві. А ще віднедавна у Яндекс.Транспорті можна залишати балачки – короткі повідомлення про ситуацію на дорозі.Тож завантажуйте: версія для Android є у Google Play, а для iOS – в App Store.

Ольга Гриценко і команда Транспорту,
не нудьгуйте на зупинках

4 коментарі
Наше старе село
28 жовтня 2016, 14:14
Вмикайте, нарешті, транспорт міста Ізюма на Яндекс-Мапі
Андрій Гуменчук
28 жовтня 2016, 18:51
Наше старе село,
 ми б залюбки додали на сервіс транспорт Ізюма, але поки що в нас немає змоги отримувати необхідні дані. Якщо ситуація зміниться - ми обов'язково про це розкажемо.
Видалений користувач
3 листопада 2016, 18:49
А что то слышно про Харьков? Я точно знаю что троллейбусы и наверняка трамваи оборудованы GPS системой. От чего или кого зависит в данном случает запуск Яндекс Транспорта в том или ином городе?
Андрій Гуменчук
4 листопада 2016, 13:38
В любом городе запуск Транспорта зависит от наличия gps-передатчиков и единой системы для обработки сигналов. Более 50% парка общественного транспорта должно быть оснащено такими датчиками. Кроме того, для работы сервиса необходим партнер, который передавал бы нам данные в подходящем формате. Сейчас в Харькове создается единая система обработки сигналов и, возможно, в обозримом будущем мы сможем подключить город к сервису.