Яндекс.Транспорт приїхав до Кам’янського

Відсьогодні за громадським транспортом Кам’янського можна стежити в реальному часі. Мобільна програма Яндекс.Транспорт підкаже мешканцям міста, за скільки хвилин прибуде маршрутка, автобус чи трамвай і коли вийти з дому, щоб не мерзнути на зупинці. Тож тепер, якщо раптом вам захочеться дорогою випити кави або купити щось неподалік, ви точно знатимете, як не проґавити свій транспорт.

Автобуси, трамваї та маршрутки Кам’янського позначено на карті мітками, які постійно переміщуються. Натиснувши на будь-яку з них, ви побачите список зупинок, інтервал руху та шлях на карті. Якщо ви регулярно їздите одним і тим самим маршрутом, його зручно зберігати у вибраному. Крім того, клікнувши на зупинку, можна подивитися перелік транспорту, який через неї проходить, та час його прибуття. Якщо ж ви не знаєте, як дістатися до потрібного місця, програма допоможе спланувати поїздку. Дані про рух автобусів, трамваїв і маршруток Кам'янського Яндексу надає компанія «Диспетчер Сіті».

 

Крім Кам’янського, програма працює також у Києві, Житомирі, Коростені, Ужгороді та Кам'янці-Подільському. У більшості інших українських міст вона слугує довідником: у ній є інформація про зупинки, маршрути та інтервали руху транспорту.

Завантажити Яндекс.Транспорт можна в App Store або Google Play.

Ольга Гриценко та команда Яндекс.Транспорту,
не бігайте за маршрутками