Яндекс продовжить співпрацю із T-Sell та Admixer

Минулого року Яндекс в Україні передав спеціалізованим агентствам ексклюзивне право на продаж частини медійної реклами. Такий підхід себе повністю виправдав, тож 2017-го ми продовжимо працювати в тому самому форматі.

Як і торік, партнером із продажу медійної реклами на головній сторінці Яндекса, у тому числі в мобільній версії, стане T-Sell. А на сервісі «КиноПоиск» рекламу таких форматів, як брендинг сторінок, супербанер та банер 240 х 400, продаватиме компанія Admixer.

Співпраця з професійними агентствами виявилася плідною та ефективною. Передусім, нашим клієнтам стало зручніше проводити рекламні кампанії. Вони отримали можливість купувати рекламу на різних майданчиках у одного медіа-селера, який добре знає продукт і може підібрати оптимальне рішення для бізнесу клієнта. Крім того, завдяки партнерству із сейлз-хаусами ми змогли зосередити свої ресурси на продажу нашого основного рекламного продукту Яндекс.Директ та вдосконаленні інших, зокрема RTB.

Нагадуємо, що схема продажу банерів, які розміщуються за моделлю Аукціону (RTB), та медійно-контекстних банерів (МКБ) залишається без змін. Їх і надалі можна придбати через агентства та менеджерів Яндекса.

Інна Повнич і команда відділу продажів Яндекс.України,
пишаємося надійними партнерами!

2 коментарі
Устим Костенюк
2 cічня 2017, 13:10
Ребята, никогда не ложите деньги в кошелёк яндекс! Это страшный развод! Они принимают деньги и не идинтифицируют украинцев, по этому вывести просто не реально! Всё очень хорошо пока не сделаете крупный перевод. Дальше деньги пропадают и служба поддержки разводит руками что извините, вы из украины, а мы структура росии, по этому денег вывести варианта нету!)))
Устим Костенюк,
российский закон не запрещает пополнять кошелёк анонимным пользователям, но для совершения переводов, оплаты в иностранных магазинах — по законодательству кошелёк должен быть идентифицирован. Идентифицировать кошелёк в Яндекс.Деньгах может гражданин любой страны, в том числе и гражданин Украины. В Украине пройти полную идентификацию можно или у агентов сервиса, или прислав документы почтой: https://yandex.ru/support/money/identification.