За рогом дешевше

Більшість користувачів завжди викликає таксі на адресу свого місця перебування – наприклад, до кафе, будинку чи офісу. Проте мало хто замислюється, що машина приїде швидше і поїздка обійдеться дешевше, якщо повернути за ріг чи перейти вулицю.

Відтепер Яндекс.Таксі підказуватиме, куди ліпше замовити машину, щоб зекономити час та гроші. Програма сама запропонує оптимальну точку відправлення поблизу та прокладе до неї пішохідний маршрут. Якщо, приміром, викликати таксі у Києві біля пам’ятника Вернадському на проспекті Перемоги, до Центрального вокзалу можна доїхати приблизно за 18 хв, сплативши 82 грн. Однак варто перейти через підземний перехід – і водієві не доведеться робити гак для розвороту. Таким чином, час у дорозі скоротиться на 5 хв, а сама поїздка буде майже на 20 грн дешевшою. 

Щоб визначити оптимальну точку відправлення, Яндекс.Таксі аналізує маршрут, завантаженість доріг, кількість вільних машин та багато інших факторів. Знайшовши неподалік найкраще місце для посадки, програма сама підкаже, як до нього пройти і скільки часу це зекономить. Пішохідні маршрути сервіс будує за допомогою технології Яндекс.Карт: із урахуванням підземних переходів, арок, доріжок та інших пішохідних зон.

Зараз пошук оптимальної точки доступний у всіх містах України, де працює Яндекс.Таксі: у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові.

Команда Яндекс.Таксі,
знаємо, де швидше і дешевше