[заговор щоб все було добре]

Відповідь на будь-яке питання, як відомо, можна знайти в інтернеті. А вирішити будь-яку проблему, судячи із запитів українців, можна за допомогою магії. 
 
Щомісяця жителі України задають Яндексу майже 85 тисяч запитів зі словом [заговор]. При цьому інтерес до магії зазвичай зростає у січні та квітні. За частотою запитів про заговори лідирують луганчани. Найменше ж магії потребують жителі Івано-Франківщини, які шукають заклинання у 3,5 раза рідше.

Головною темою таких запитів, звісно ж, є кохання – йому присвячено кожен п’ятий запит про замовляння. І судячи з характеру цих запитів, жінки чаклують помітно частіше, ніж чоловіки: [заговор чтобы от женихов отбоя не было], [заговор щоб парня повернути], [повторно выйти замуж после 50 лет заговор]. Дехто прагне популярності у протилежної статі: [заговор щоб жінки любили], [как нравиться мужчинам всегда заговор], а хтось хоче подобатись одразу всім: [заговоры чтобы всем нравиться].

Утім до магії вдаються й ті, хто вже знайшли супутника життя. Наприклад, у Яндексі шукають [заговор чтоб любимый спал крепким сном], [как сделать чтобы к тебе пришли просить прощение с цветами заговоры], [заговор чтоб муж не отбирал у жены машину]. Заговорами намагаються навіть лікувати розбите серце: [как избавиться от любви к мужчине заговор]. А ще на них покладаються, щоб отримати відповідь на важливі питання: [как выбрать одного из двух мужчин заговор] або [каким заговором можно проверить любит меня парень или нет].

На другому місці за популярністю – заклинання на фінансовий добробут (майже кожен 10-й запит). За їх допомогою користувачі намагаються розбагатіти, повернути борги або ж, навпаки, позичити гроші: [заговор на бесконечный поток денег], [чтобы сильно богатый помог деньгами заговор], [как заставить должника вернуть долг заговор].

На третій сходинці – заговори на красу та здоров'я. Українці шукають у Яндексі [заговор от всех болезней], [заговор на рост волос на голове отзывы] та навіть [заговори на красу і молодість].

Серед інших популярних тем – замовляння на успіх у роботі та бізнесі: [заговор щоб шеф довіряв], [заговор чтоб не было проверок]. Трохи менше, але усе ще багато уваги користувачі приділяють ворогам. В основному за допомогою заговорів намагаються захиститися від недоброзичливців і заздрісників, але іноді й самі не без гріха: [що зробити щоб машина любовниці більше ніколи не їздила які читати заговори]. Піклуються українці і про дітей. Наприклад, щиро хочуть, щоб дитина не повторювала їхніх помилок: [заговор на дочь чтобы у ние проснулось желание учится]. Нарешті, заговорами прикликають удачу за різних життєвих обставин: [заговор на удачу перед экзаменом в гаи], [заговор на выигрыш в лото забава].

Як і в будь-якій ситуації, українці хочуть діяти напевно. Приміром, вибираючи заклинання, цікавляться відгуками тих, хто вже його застосовував: [заговор для похудения отзывы]. Крім того, хвилюються про можливі наслідки магічного втручання: [заговоры на деньги последствия отзывы], і навіть шукають допомоги, коли щось пішло не так: [якщо екстрасенси заговорюють воду чарами для одної людини а випила інша людина що буде].

А ось які ще дивні та цікаві заговори жителі України шукали в Яндексі:

Андрій Гуменчук,
не радить повторювати у домашніх умовах

4 коментарі
Владимир Кизыма
24 червня 2016, 11:09
Очень понравилось:  [заговор для похудения отзывы]))) Люди доверяют отзывам.
Заговор для похудения не очень эффективен, особенно если плотно есть перед сном и мало двигаться. Хотя тем кто следи за питанием и занимается спортом, бегом или бадминтоном например, может и помочь.
Наше старе село
2 липня 2016, 17:59
Це приклад, до чого доводить зарелігієзованість через засилля релігійних матеріалів у ЗМІ: до непевності, до мракобісся, до економічної та політичної відсталості. Найуспішніші країни - в основному атеїстичні.
timchencko.mihail2016
13 вересня 2016, 20:09
Якось випадково втрапив я на "запросини "до коментарів від Яндекса ,та коли вже втрапив ,то тримайте..."Всі заговори , які коли-небудь , хто-небудь приводив у дію простим промовлянням або ж за ритуалом-завжди знаходять свого"адресата" або йдучи за "адресою"або вертаючись до того хто їх послав"дзеркало"... До відома співробітників Яндексу: коли буде потрібно щось "прокоментувати" будь ласка моя адреса :<timchencko.mihail2016@yandex.ru>З повагою Миха йло Тімченко ....МоЇ коментарі ,та відповіді на питання на моїй сторінці в " ФОТОСТРАНА".            
михаил тимченко
11 cічня 2019, 11:49
Всем (ОДНОФАМИЛЬЦАМ) ,  гражданам- пассажирам этого " грёбаного трамвая"....Я долгое время не подозревал, что у меня  в мире/интернете сколько  одноимённых/однофамильцев ...Добро-бы были люди  хоть со вторым/третьим  уровнем "JQ ", а то ж ведь - дебилы  -"крепкие и могучие"...Один Михаил Тимченко - гордится путинскими  боевыми ракетами.-: "Да чтоб ты всрался на Красной Площади во время парада"! Другой  М.Т. инстуктирует  как пользоваться  заговорами типа:  " Чтоб кот не уходил из дома" ,или !"Чтобы ускорить/замед лить ВРЕМЯ(?)"...Да мне уже стыдно за виртуальную к вам принадлежность ,...дебильё! Да знаете ли вы "охламоны  римского кесаря", что ничего в этом мире бесплатно не бывает....И если имеет место быть изменение  "Определённой Ситуации " с помощью  призова нематериальных энергетических сущностей , то с вас же "баранов голландских" и с тех кому вы "помогаете" , будет идти забор Энергии в качестве оплаты за  "иллюзорное "исполнение    с помощью заговоров...Потом или вы или ваши клиенты  или их дети/внуки будут ходить чахнуть и "пускать  сопли" , что им не повезло в Жизни...и я вынужден носить одну с вами фамилию...Спасибо тебе Дорофеевичь , что кроме этой "коростявой "фамилии , ты мне не дал в наследство дебилизм моих однофамильцев (возможно далёких родственников ) Аминь!...............