Знижки та акції на ADFOX Sites

Нещодавно на ADFOX Sites, онлайн-платформі для управління рекламою, стартували нові акції для партнерів Рекламної мережі Яндекса (РМЯ). ADFOX Sites дозволяє організовувати рекламні місця на сайтах і в мобільних програмах, оптимізувати прямі продажі й зовнішню монетизацію та зручно керувати власними промо-кампаніями для залучення аудиторії. У цьому пості ми докладніше розповімо про умови підключення і можливості сервісу.

З 1 січня цього року партнери РМЯ можуть платити лише 1 гривню на місяць за використання ADFOX Sites без обмеження кількості рекламних показів. Пропозиція дійсна для українських партнерів Рекламної мережі Яндекса, чий дохід через неї становить не менше 34 000 гривень на місяць (без урахування ПДВ). Якщо ви маєте кілька логінів, враховуватиметься загальна сума виплат.

Щоб отримати доступ до спеціальних умов, надішліть на адресу accounts@adfox.ru заявку, зазначивши у ній свій логін у РМЯ. Після цього з вами зв’яжеться менеджер, який відповість на всі ваші запитання.

Якщо ви досі не зареєструвалися в ADFOX Sites, зробити це легко: достатньо заповнити реєстраційну форму на сайті і прийняти умови договору-оферти. Новим користувачам сервіс дарує можливість безкоштовно опрацювати 1 мільйон рекламних показів, тож ви зможете перевірити усі опції та налаштування. Після цього робота в ADFOX Sites продовжиться на умовах передплати.

ADFOX Sites – це система управління інтернет-рекламою у рамках єдиної платформи. Користувачі сервісу зможуть проводити кампанії для своїх рекламодавців, оптимізувати рекламний дохід і використовувати ADFOX Sites для крос-промо та партнерського обміну трафіком.