Блог Яндекс.України

квітень 2009
Маркет, Директ і Приват24
10 квітня 2009, 14:40
Донедавна власникам карток Visa Electron та Maestro Cirrus було не зовсім зручно сплачувати послуги Яндекс.Маркету або Яндекс.Директа в Україні. Багатьом з них доводилося йти до банку і перераховувати кошти за допомогою банківського переказу. Трохи легше було утримувачам карток із активованою послугою інтернет-банкінгу (наприклад, Приват24), але й там для оплати рахунка потрібно було заходити до особистого кабінету користувача та вручну вбивати реквізити отримувача платежу.
Читати далі
3 коментарі
ПриватБанк,Директ,Маркет
Тепер нас можна читати в Твітері
14 квітня 2009, 13:57
Відсьогодні про наші новини можна дізнатися в Твітері – там ми будемо транслювати записи цього блогу. Точніше, заголовки та посилання на повну версію записів. Адже затятих твітероманів все більшає, та ми й самі з таких :)
Читати далі
4 коментарі
офіс
«Верстка, API та інше» - доповіді та фото з Я.Суботника
30 квітня 2009, 11:23
25-го квітня ми провели перший український Я.Суботник «Верстка, API та інше». Дякуємо всім учасникам, хто завітав до нас у суботу, ставив цікаві питання та дискутував. Нам – дуже сподобалось, сподіваємось, вам теж. Як і обіцяли, ми готуємо відеоматеріали для тих, хто не зміг потрапити на подію або хоче передивитися семінар ще раз. Ми викладемо їх наступного тижня, а тим часом можна завантажити презентації доповідей зі сторінки Я.Суботників чи подивитися фотографії з заходу:
Читати далі
7 коментарів
розробка,Суботник,Карти,конференції та семінари
Українських блогів побільшало
30 квітня 2009, 16:09
UPDATE 17 червня 2009 р. вийшло дослідження української блогосфери з повнішими даними
Читати далі
16 коментарів
дослідження,Пошук у блогах