Блог Яндекс.України

червень 2009
У відпустку з Яндекс.Картами
2 червня 2009, 11:06
В арсеналі Яндекс.Карт - суттєве поповнення, яке неодмінно стане у пригоді тим, хто вже пакує валізи та бігає по магазинах у пошуках кремів для засмаги. Ми доповнили карту Криму знімками з космосу міст Феодосія, Судак та Керч. Тепер ви точно знатимете, як виглядає місцина поблизу вашого готелю, пансіонату чи будинку бабці, у якої ви завбачливо забронювали п’ять койко-місць.
Читати далі
4 коментарі
супутникові знімки,Карти,Погода
Відділ продажів Яндекса збільшив робочий день на 2 години
2 червня 2009, 14:59
Тепер менеджери компанії консультують із 9 ранку до 8 вечора в будні дні. Крім того, кожен бажаючий може отримати інформацію з усіх питань, що стосуються Яндекс.Директа у службі підтримки (додатковий 2603), зателефонувавши:   * Київ: +380 (44) 586–41–48   * Одеса: +380 (48) 737–44–10
Читати далі
Немає коментарів
реклама,офіс,Директ,Маркет
Яндекс на Marketing Jazz
4 червня 2009, 00:36
З 11 до 13 червня під Одесою відбудеться міжнародний фестиваль маркетингу Marketing Jazz Fest 2009. Це вже 5-й, ювілейний захід, і цього разу учасникам буде запропоновано ще більше майстер-класів і практикумів. Вони допоможуть молодим маркетологам перетворитись на справжніх драйверів, які своєю енергією та ідеями стимулюватимуть успішний розвиток компаній. В програмі можна побачити Радислава Гандапаса, Вадима Ширяєва із Максимом Гіріним, Віталія Ільїнського та інших відомих експертів галузі маркетингу з України та Росії.
Читати далі
2 коментарі
конференції та семінари
Про Яндекс.Новини та Пошук по блогах
9 червня 2009, 16:53
 Яндекс.Новини та Пошук по блогах – високотехнологічні сервіси з мільйонними аудиторіями. Їхня робота цікавить багатьох та інколи народжує різні домисли. Ми хочемо, щоб вона була прозорою та зрозумілою, тому започаткували серію зустрічей, на яких розповідаємо про внутрішню кухню news.yandex.ua і blogs.yandex.ru.
Читати далі
Немає коментарів
Пошук у блогах,Новини
Українська блогосфера очима Яндекса
17 червня 2009, 10:42
На нове дослідження української блогосфери ми чекали з нетерпінням – кортіло дізнатися нових фактів, та чи справді в Україні відбувається бум Твітера. Цього разу нашим аналітикам допомогли провідні українські блогохостинги – вони надали дані для повної індексації своїх блогів. Завдяки цьому ми можемо сказати, що вже 15% з 420 тисяч українських блогів знаходяться на українських блогохостингах Dnevnik.Bigmir.net, Blog.I.ua, Blog.Meta.ua и Blox.ua. Хоча як і в жовтні минулого року, більшість українських блогів залишається на сервісах LiveJournal.com, Blogs.Mail.ru та LiveInternet.ru.
Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Пошук у блогах
Все, що ви хотіли дізнатися про Яндекс.Новини та Пошук по блогах
17 червня 2009, 19:17
Вчора відбулася зустріч з керівниками сервісів Яндекс.Новини (Лев Гершензон і Тетяна Ісаєва) та Пошук по блогах (Антон Волнухін і Роман Іванов), на яку ми запросили наших партнерів, журналістів і блогерів. Багато говорили про технології та принципи роботи сервісів, взаємодію з партнерами, про те, як ми визначаємо головні теми новин та блогів і формуємо рейтинги, про перспективи розвитку сервісів Яндекс.Новини та Пошук по блогах. Також ми поділилися проблемами, з якими стикаємось в роботі.
Читати далі
3 коментарі
конференції та семінари,Пошук у блогах,Новини
Новий формат – конференція в Одесі
22 червня 2009, 11:50
Думаю, читачі цього блогу знають, що Яндекс регулярно проводить та бере участь у семінарах, які присвячені інтернет-рекламі. На цей рік у нас теж заплановано чимало заходів і один із пунктів – проведення семінару в Одесі. Можливо, хтось і раніше чув, що цю зустріч ми хочемо провести трохи особливо – все ж таки домашній семінар і хотілося б якось розширити і навіть, не побоюся цього слова, поглибити традиційну програму, зробити її трохи професійнішою – коротше, думок і бажань у нас вистачало.
Читати далі
2 коментарі
реклама,конференції та семінари
Про Яндекс.Новини та Пошук по блогах – відеозапис доповідей
26 червня 2009, 16:55
Як і обіцяли минулого тижня, ми підготували відеозаписи доповідей про Яндекс.Новини та Пошук по блогах, що пролунали на зустрічі в Києві 16-го червня. Ласкаво просимо до перегляду всіх, хто не потрапив на захід або хоче пригадати окремі моменти. Відео можна переглянути на сайті:
Читати далі
1 коментар
конференції та семінари,Пошук у блогах,Новини