Блог Яндекс.України

жовтень 2009
Жовтневий Я.Суботник у Києві - доповіді та фото
7 жовтня 2009, 13:02
3-го жовтня відбувся Я.Суботник з API, на якому ми розповідали про Віджети, Карти, Web-Master та Метрику. Як і обіцяли, ділимось з вами презентаціями доповідей на сторінці Я.Суботників, а також світлинами з події:
Читати далі
2 коментарі
Метрика,Суботник,Карти,головна сторінка,розробка,конференції та семінари
Ювілейний День міста на Яндексі - Запоріжжя
9 жовтня 2009, 17:06
Деякий час тому ми започаткували проект Дні міста. Багато наших міст святкують свої дні народження зі справжнім розмахом, тож ми намагаємося допомогти городянам вирішити, як краще розважитися у святкові дні. Подивившись на карту урочистих та розважальних заходів на Яндексі, можна заздалегідь дізнатися, що, де і коли цікавого відбудеться в місті.
Читати далі
6 коментарів
день міста
Суттєві зміни на Яндекс.Картах
13 жовтня 2009, 10:39
Завжди приємно розповідати про добрі новини
Читати далі
13 коментарів
Карти
Оновлені мобільні карти
14 жовтня 2009, 14:37
Нарешті це сталося. Ми випустили нову версію мобільних Яндекс.Карт, яка тепер містить повну карту України та детальні схеми 36 найбільших міст. Куди б ви не прямували – до Миколаєва, Чернігова чи Євпаторії, - ми будемо завжди поруч у вашому мобільному та допоможемо зорієнтуватися в незнайомому місці.
Читати далі
4 коментарі
мобільні застосунки,Довідник
Жовтневий Я.Суботник у Києві - відео
14 жовтня 2009, 17:19
Понад тиждень тому ми провели в Києві Я.Суботник «API - Віджети, Карти, Web-master, Метрика». Сьогодні до презентацій на сторінці заходу додалися ще й відеозаписи виступів – їх можна переглянути на сайті:
Читати далі
Немає коментарів
Метрика,Суботник,Карти,головна сторінка,розробка,конференції та семінари
В Одесі є все - навіть Пробки
20 жовтня 2009, 13:25
Сьогодні на Яндекс.Картах з’явилася інформація про пробки Одеси. Це вже третє українське місто після Києва та Харкова, для якого ми «наживо» показуємо ситуацію на дорогах. Принагідно хочу розповісти, як формується карта пробок.
Читати далі
4 коментарі
мобільні застосунки,Карти,Затори