Блог Яндекс.України

вересень 2010
Фанам Одеси присвячується
2 вересня 2010, 11:25
Усіх шанувальників Гуморини, Одеської кіностудії та Буби Касторського, а також інших одеситів і співчуваючих запрошуємо зіграти в гігантські шахи, заспівати на Дерибасівській і послухати одеських пісень.
Читати далі
Немає коментарів
день міста,головна сторінка
Запити користувачів - наживо і на карті
2 вересня 2010, 17:17
Заходьте на Яндекс.Інтереси, відкривайте "Интересы в прямом эфире" і дивіться, що просто зараз питають в Яндекса користувачі з різних куточків України та інших країн. Попереджаємо - гіпнотизує :)
Читати далі
Немає коментарів
Пошук
Яндекс.Бар 1.0 Beta для Safari
7 вересня 2010, 14:20
Яндекс.Бар для користувачів Safari - встановити.Линейка панелей Яндекс.Бар расширилась. Сегодня мы представляем бета-версию Яндекс.Бара 1.0 для Safari — самого популярного браузера у «маководов».
Читати далі
Немає коментарів
браузери
Новий Я.Онлайн - ще комунікабельніший
7 вересня 2010, 17:12
У новому Я.Онлайні з'явилася можливість збирати повідомлення про події з Facebook, змінювати статуси та спілкуватися у Facebook-чаті, а також обмінюватися файлами через Народ і створювати кімнати для спілкування.
Читати далі
Немає коментарів
Я.Онлайн
Депозити і кредити з Яндекс.Послугами
9 вересня 2010, 10:09
Сьогодні ми запустили сервіс підбору фінансових послуг – Яндекс.Послуги. Він допоможе швидко вибрати найвигідніші депозитні та кредитні продукти серед пропозицій українських банків.
Читати далі
Немає коментарів
Послуги
YaC - Yet another Conference 2010
13 вересня 2010, 12:26
1 жовтня в Москві відбудеться велика технологічна конференція Яндекса - YaC (Yet another Conference). Про свої технології розкажуть Google, Intel, Oracle, Skype, Spirit, SUP, Yahoo! та Яндекс, багато про що - вперше.
Читати далі
Немає коментарів
Пошук,конференції та семінари,технології Яндекса
Олімпіада для unix-адміністраторів
20 вересня 2010, 15:16
Реєструйтеся на root.yandex.ru для участі в Олімпіаді для сисадмінів. Детальніше про умови, дати та призи - в корпоративному блозі Яндекса. Українці також можуть брати участь!
Читати далі
Немає коментарів
змагання
Слухайте музику, не відходячи від Яндекса
22 вересня 2010, 15:10
Тепер у пошуку Яндекса можна знаходити та слухати музику не лише за назвами композицій, а й за альбомами та виконавцями. А можна заходити на сторінку сервісу Яндекс.Музика, продивлятися каталог пісень і створювати плейлисти. Все легально та безкоштовно.
Читати далі
Немає коментарів
Пошук,Музика
Яндексу - 13, або День відмови від забобон
23 вересня 2010, 11:01
Нам сьогодні 13.
Читати далі
2 коментарі
головна сторінка
День без автомобіля в Києві – звіт про затори
23 вересня 2010, 19:09
Вчора, у Всесвітній день без автомобіля Яндекс.Пробки зафіксували полегшення дорожньої ситуації в Києві. Ранкова година пік була менш завантаженою, ніж напередодні: максимальні 7 балів протрималися всього 10 хвилин близько 9 ранку, а вже через півгодини ситуація в місті оцінювалася в 4 бали. Для порівняння: 21 вересня 7 балів трималися впродовж 40 хвилин, а завантаженість у середині дня становила близько 5 балів.
Читати далі
2 коментарі
Карти,Затори
Ваш персональний інформер про затори Києва
27 вересня 2010, 15:02
Багато хто в курсі, що для оцінки ситуації на дорогах ми користуємось 10-бальною шкалою. Бали при цьому відповідають середньому часу, який проводять автомобілісти того чи іншого міста у пробках. Тому, коли ви чуєте, що завантаженість доріг Києва оцінюється в 9 балів, це означає, що «стоїть» більшість основних магістралей столиці. У той самий час вулиці деяких районів можуть бути вільними для проїзду.
Читати далі
1 коментар
Карти,головна сторінка,Затори
Заходи за участю Яндекса – жовтень 2010
29 вересня 2010, 12:08
У жовтні яндексоїдів можна буде зустріти на таких заходах:
Читати далі
4 коментарі
реклама,конференції та семінари,Директ