Блог Яндекс.України

березень 2012
Народна карта йде в народ
5 березня 2012, 10:25
У цей день півтисячоліття тому народився визначний картограф Герхард Меркатор, автор картографічної проекції, на якій не викривляються кути і форми, а масштаб відповідає відстані лише на екваторі. Її і досі використовують при створенні навігаційних карт.
Читати далі
3 коментарі
Народна карта,Карти
+3 до списку сертифікованих агенцій
5 березня 2012, 12:36
Ми продовжуємо сертифікувати агенції, які працюють із Яндекс.Директом, і до виданих раніше 14 сертифікатів ми додали ще три. В останньому кварталі 2011 року їх отримали рекламна агенція Mars-Development із Севастополя, фабрика реклами AdFactory з Донецька та студія інтернет-маркетингу Netpeak з Одеси. Бажаємо їм неймовірних угод і визнання серед клієнтів.
Читати далі
Немає коментарів
Директ
Які квіти дарують українці
6 березня 2012, 13:21
Весна нагадує радше початок лютого, але українців цим не налякаєш: приготування до найвеснянішого з весінніх свят у розпалі. За даними пошуку Яндекса, все, що пов’язано з квітами, українці зараз шукають значно частіше, ніж зазвичай. Наприклад, кількість запитів «доставка квітів» зросла вдвічі. До речі, усюди, крім Дніпропетровська, доставку квітів до жіночого дня питають частіше, ніж до дня всіх закоханих.
Читати далі
3 коментарі
дослідження,Пошук
Говорить і показує Яндекс.Навігатор
13 березня 2012, 09:25
В Яндексі автомобілістів багато. І всі ми мріяли зробити щось, що одночасно підказуватиме дорогу, допоможе об’їхати затори і при цьому не відволікатиме від дороги. Впевнені, що інші автомобілісти з нами погодяться.
Читати далі
13 коментарів
мобільні застосунки,Навігатор,Карти,Затори
Яндекс.Навігатор: підсумки першого дня
14 березня 2012, 16:07
Учора ми презентували новий сервіс – Навігатор ― і вже можемо поділитися першими його досягненнями.
Читати далі
9 коментарів
мобільні застосунки,Навігатор,конференції та семінари,Карти
Яндекс.Shell: ви не впізнаєте свій Андроїд
20 березня 2012, 11:58
Якщо вам хочеться освіжити оболонку вашого Android-пристрою, поставити щось гарне і тривимірне, завантажте Яндекс.Shell – він саме вийшов із бета-тестування. Це надсучасний 3D-інтерфейс із каруселлю панелей, яких вистачить для зручного налаштування робочого простору.
Читати далі
6 коментарів
мобільні застосунки
Віза на Казантип за "Яндекс.Деньги"
29 березня 2012, 10:45
Чули? Мадонна ексклюзивно віддала свій альбом Яндекс.Музиці. А ось ще одна музична новина – квитки на Казантип можна купити онлайн, зокрема в системі «Яндекс.Деньги». Офіційне повідомлення від організаторів фестивалю в Криму:
Читати далі
Немає коментарів
Казантип,Яндекс.Гроші
Яндекс.Карти українською. Тепер і в домені UA
29 березня 2012, 13:25
Яндекс.Карти «вивчили» українську. Тепер у налаштуваннях можна обрати ту мову інтерфейсу, до якої ви звикли, – українську або російську. Крім того, вони «переїхали» на звичний для українців домен - maps.yandex.ua.
Читати далі
7 коментарів
українська мова,Карти