Блог Яндекс.України

січень 2013
Яндекс.Народ -> Яндекс.Диск
17 cічня 2013, 11:32
Сьогодні всі інструменти для завантаження та обміну файлами переїхали з Яндекс.Народу на Яндекс.Диск.
Читати далі
Немає коментарів
Диск
Повносправна сторінка у Facebook
21 cічня 2013, 11:21
Невеличке оголошення: відсьогодні нас можна читати на сторінці у Facebook. Писатимемо про оновлення сервісів і цікаве в пошуку, а також анонсуватимемо події. Натискайте «Вподобати», лайкайте та шерте. Цей блог функціонуватиме у звичному ритмі.
Читати далі
Немає коментарів
офіс
Панорами Луганська на Яндекс.Картах
22 cічня 2013, 11:24
Сьогодні ми запустили панорами Луганська і, хоча це індустріальне місто, тут є на що подивитися: наприклад, на готель, збудований полоненими німцями, або залізничний вокзал, за формою схожий на ангар. А ще тут є будинок, який у народі зветься «Китайською стіною»: у ньому 830 квартир, де мешкають три тисячі луганчан. Щоб мандрувати містом могли всі охочі, у травні минулого року ми подолали 232 км, зробили понад 25,5 тисячі фотографій, з яких потім склеїли близько 6,5 тисячі панорамних зображень.
Читати далі
4 коментарі
Панорами,Карти
Інтернет-буквар пошукових запитів
24 cічня 2013, 10:57
Усі пошукові запити українських користувачів  Яндекса за тиждень містять понад 350 млн слів. Найуживаніші з них — це «онлайн», «завантажити», «безкоштовно», «дивитися» та «гра» . Ці слова потрапляють у п’ятірку найпопулярніших слів усіх користувачів Яндекса, однак українці, наприклад, частіше використовують слово «дивитися», ніж «завантажити», а росіяни — навпаки.
Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Пошук
Дайджест ШАД: про кадрові новини та ефективність особистого спілкування
24 cічня 2013, 13:49
На початку семестру в Школі аналізу даних ми розповідали, що ввели новий очний курс з вивчення мови Java, а також зробили очними семінари з курсу «Дискретний аналіз і теорія ймовірностей». Студенти глибше занурилися в студентське життя, і після першого семестру першого року навчання з нами лишилося значно більше слухачів, ніж у минулому році — 70% проти 41%. А от студентський склад другого року навчання залишився без змін, чому ми дуже раді.
Читати далі
Немає коментарів
ШАД,освіта і наука
Ще шість нових міст на Панорамах
29 cічня 2013, 11:07
Сьогодні ми запустили панорами шістьох міст України — Вінниці, Житомира, Луцька, Мукачевого, Рівного та Хмельницького. Це, мабуть, одне з найбільших наших оновлень: майже 108 тисяч фотографій і близько 930 км доріг — а це, між іншим, як з півночі України на південь і ще трішки. Географія мандрівки була приблизно така: в кінці травня минулого року панорамомобіль поїхав у Житомир, звідти заїхав у Вінницю, а вже у червні побував у Хмельницькому, Рівному, Луцьку і, нарешті, Мукачевому. У кожному з цих міст є свої цікаві пам’ятки архітектури, величні собори, історичні місця. Але мені сьогодні, коли за вікном мороз, захотілося до річки.
Читати далі
7 коментарів
Панорами,Карти
Яндекс.Браузер, версія 1.5
29 cічня 2013, 15:09
Сьогодні стала доступною для завантаження нова версія локалізованого для України Яндекс.Браузера. У ній багато чого поліпшено та виправлено, але головне — додано три нові функції.
Читати далі
5 коментарів
Браузер