Блог Яндекс.України

березень 2013
Закарпатські автобуси на Розкладах
1 березня 2013, 10:25
Для мешканців Закарпаття і всіх любителів замків хороша новина: нещодавно на Яндексі з’явилися розклади кількох автостанцій Західної України. А саме двох ужгородськихмукачівської і хустської. Тепер ви легко сплануєте подорож у перші весняні дні з Ужгорода в село Невицьке, з Мукачевого — в Чинадійово, щоб побачити однойменні замки, а з Хуста — в смт Вишково, правда, там збереглися лише рештки фортеці.
Читати далі
2 коментарі
Розклади,транспорт
Що питають про жінок
5 березня 2013, 10:01
Напередодні найвеснянішого з усіх свят ми з’ясували, що кожного місяця українці задають Яндексу майже півмільйона запитів про жінок. Цікаво, що найчастіше користувачі питають не про сестер, не про подруг, дружин і навіть не про мам, а про дівчат. Частка таких запитів становить понад 50% від усієї кількості питань про прекрасну стать. Найменше запитів про дружин, мабуть, з ними і так усе ясно.
Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Пошук
Аналітика від Яндекса на конференції OWOX
11 березня 2013, 13:42
25 квітня головний аналітик Яндекса Олексій Долотов виступить на конференції з аналітики Analyze!, куди ми вас і запрошуємо. Зустріч відбудеться в готелі «Русь», початок реєстрації о 9 ранку.
Читати далі
Немає коментарів
конференції та семінари
Купуйте автобусні квитки на Розкладах
14 березня 2013, 11:05
Сьогодні Яндекс.Розклади запускають продаж квитків на автобуси. Поки що він працює для маршрутів, які починаються з або проходять через такі автостанції:
Читати далі
6 коментарів
Розклади,транспорт
Всі альбоми Океану Ельзи на Яндекс.Музиці
15 березня 2013, 12:02
Місяць тому ми раділи, що на Яндекс.Музиці з’явився сингл Океану Ельзи "Обійми". Сьогодні ж можна взагалі тішитися цілісінький день: у нас тепер є всі студійні альбоми ОЕ.
Читати далі
8 коментарів
Музика
Дослідження: київський сезон заторів 2012-13
18 березня 2013, 17:36
Цим дослідженням оголошуємо сезон заторів у столиці закритим. Усі дані для нього отримано від сервісу «Яндекс.Затори», березень 2012 – лютий 2013.
Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Карти,Затори
Нові автовокзали на Яндекс.Розкладах
21 березня 2013, 12:15
Уперше міжміські автобуси столиці отримали зручну прописку в інтернеті – на Яндекс.Розкладах: до сервісу сьогодні приєдналося п’ять автостанцій Києва. Крім них також додалися ще сім автостанцій Київської області та один вокзал Чернігова.
Читати далі
Немає коментарів
Розклади,транспорт
Серйозне оновлення Яндекс.Маркету для Android
25 березня 2013, 10:22
Покупать товары с помощью смартфона постепенно становится всё привычнее. Почти так же привычно, как звонить с него, слушать музыку или общаться в соцсетях. Поэтому мы приготовили большое обновление Яндекс.Маркета для платформы Android.
Читати далі
Немає коментарів
мобільні застосунки,Маркет
Підсумки року. Затори в Києві (ШОК! ФОТО, ВІДЕО)
25 березня 2013, 14:47
Минулої середи ми підбили підсумки річного спостереження за столичними заторами. Але, як з’ясувалося, ранувато: у п’ятницю через снігопад у Києві стався справжній транспортний колапс. 10 балів на Яндекс.Заторах протрималися упродовж майже 3 годин, а максимальна довжина заторів склала 790 км. Уперше за всю історію спостережень світлофор був червоним упродовж 12 годин поспіль.
Читати далі
1 коментар
дослідження,конференції та семінари,Карти,Затори
Яндекс.Переклад для iPhone
26 березня 2013, 13:10
Ми запустили мобільний перекладач на iPhone, адаптований спеціально для українських користувачів. Чому спеціально? По-перше, він уміє перекладати слова та фрази на українську та назад з дванадцяти мов (англійської, болгарської, іспанської, італійської, німецької, польської, румунської, російської, сербської, турецької, французької та чеської). По-друге, можна встановити українську мову інтерфейсу. А по-третє, в ній є підказки, зокрема українською, щоб текст швидше набирався з мобільного.
Читати далі
Немає коментарів
Переклад
Відгуки та рейтинги організацій на Картах
29 березня 2013, 11:30
Іноді хочеться сходити в якесь нове, але – парадокс – перевірене місце. Навіть якщо друзі вам щось порадять, відгуки почитати ніколи не зайве. Тепер зробити це можна і в українському інтерфейсі Яндекс.Карт: там з’явилися рейтинги і відгуки про ресторани, кінотеатри, готелі та інші категорії організацій. Щоб наповнити базу, ми скооперувалися з найбільшими українськими сайтами з відгуками.
Читати далі
Немає коментарів
Карти