Блог Яндекс.України

листопад 2013
Історія тринадцята: Львів, коріння перстачу, рушниця та страви з кабачків
4 листопада 2013, 11:56

Дослідження про Львів вийшло великим і цікавим. А все тому, що серед запитів львів’ян нам трапилися і буденні [хто з людей може дати гроші взайм], і філософські [хто повинен краще готувати мужчина чи жінка], і про кар’єру [що потрібно знати продавцю іграшок]. Але про все по черзі.

 

 

Читати повну версію дослідження (PDF)

Олександра Колеснікова,
примха ― рос. прихоть, каприз, причуда

Читати далі
2 коментарі
дослідження,Пошук,український пошук,Україна в пошуку: від А до Я
Зразок поста про зразки в пошуку Яндекса
7 листопада 2013, 01:31
Щотижня Яндекс отримує понад 100 тисяч запитів зі словами «зразок» і «образец». У більшості випадків користувачі шукають приклади заповнення або складання угод, скарг, автобіографій та ще десятків інших документів.
Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Пошук
Карти: весь світ і одномовна Україна
12 листопада 2013, 08:46
На Яндекс.Картах з’явилися детальні карти майже всього світу. У багатьох містах планети ви тепер легко прочитаєте назви вулиць, бульварів і парків зрозумілою мовою та побудуєте автомобільний маршрут. Наприклад, зможете зорієнтуватися в назвах районів Афін або дістатися з лондонського аеропорту «Хітроу» на вулицю, де жив Шерлок Холмс.
Читати далі
Немає коментарів
Карти
Панорами Тернополя: історія зі щасливим кінцем
13 листопада 2013, 00:19
Жив собі панорамомобіль і їздив він Україною. Зняв 65 міст, а в Тернополі йому не щастило: то дощ, то інші негаразди. Але він був наполегливим – і панорами Тернополя таки з’явилися на Яндекс.Картах.
Читати далі
3 коментарі
Панорами,Карти
Історія чотирнадцята: Миколаїв, робота для масажистів і кукурудза як товар
15 листопада 2013, 12:04

Ми продовжуємо мандрівку алфавітом і цього разу дослідили пошукові звички жителів Миколаївщини. Серед іншого вони, наприклад, питають, [что едят маленькие ежики], трошки шаманять [как вызвать хорошую погоду?] і хочуть розгадати таємницю [почему комары кусают не всех].

Але розмову про серйозне варто розпочати із запитів миколаївців про рецепти. У них найчастіше траплялися оладки, причому зі значним відривом від огірків, які посіли друге місце.


Олександра Колеснікова,
цікаво, чи пішов, зрештою, вегетаріанець у похід

Читати далі
2 коментарі
дослідження,Пошук,український пошук,Україна в пошуку: від А до Я
Яндекс.Браузер для планшетів на Android
18 листопада 2013, 10:59
Сьогодні з’явилася версія Яндекс.Браузера для планшетів на Android. Вона вміє те саме, що й випущен раніше програми для iPad та телефонів на Android, і навіть трохи більше.
Читати далі
1 коментар
мобільні застосунки,Браузер
Яндекс.Браузер для iPhone
20 листопада 2013, 11:07
Тільки-но ми розповіли про мобільний Браузер для Android-планшетів, як пройшов модерацію Браузер для iPhone. Тепер Яндекс.Браузер доступний для всіх мобільних пристроїв на Android та iOS, а також десктопів/ноутбуків на Windows і Mac OS.
Читати далі
Немає коментарів
мобільні застосунки,Браузер
Звіт Метрики: переходи українців із соціальних мереж
20 листопада 2013, 11:55
Лічильники Яндекс.Метрики встановлено на величезній кількості ресурсів. Вони збирають найрізноманітнішу інформацію, наприклад, з якого сайту користувач потрапив на поточний і яким при цьому пристроєм послуговувався. Проаналізувавши її, ми виявили, що 4 % відвідувань починаються з посилань у соцмережах. На основі цієї статистики можна припустити, які з мереж відносно популярніші за інші серед українців.
Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Метрика
Історія п’ятнадцята: [где в одессе живут настоящие одесситы]
23 листопада 2013, 11:06

Лише одесити могли спитати в Яндексі [и шо там у сирии] або [это шо за зверь такой]. Загалом такі та інші запити з Одещини становлять 5 % від усього потоку з України.

Цікаво, що на 30 місці серед найпопулярніших питань одеситів ― власне [яндекс]. Щотижня вони шукають Яндекс у Яндексі більше 5,5 тис. разів.

 

Олександра Колеснікова,
зацікавилась, [где купить свежую тюльку на бурлачей балке в одессе]

Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Пошук,український пошук,Україна в пошуку: від А до Я
Яндекс.ЗНО ― новий сервіс для випускників та вчителів
26 листопада 2013, 13:07
Про зовнішнє незалежне оцінювання у Яндекса за минулий рік спитали близько 4 мільйонів разів. Водночас на тестування-2013 зареєструвалося понад 316 тисяч учасників, 127 тисяч із яких пройшли пробне оцінювання в березні. Зареєструватися на нього треба заздалегідь, а ще воно платне і з кожного предмета буває лише раз.
Читати далі
3 коментарі
ЗНО
Навігатор для WP8
27 листопада 2013, 12:33
Хороша новина для власників Windows Phone 8: сьогодні вийшла версія Яндекс.Навігатора для цієї платформи. Він уміє те саме, що й версії для iPhone і телефонів на Android. Наприклад, будувати маршрути із проміжними зупинками в об’їзд заторів по всій Україні, Росії, Білорусі та Туреччині, а ще попереджати про дорожні події та перекриття і знаходити адреси й організації за назвою. Навігатор також підтримує голосове керування українською мовою і залюбки підказуватиме вам нею дорогу.
Читати далі
Немає коментарів
мобільні застосунки,Навігатор