Блог Яндекс.України

квітень 2014
Старт вступної кампанії до Школи аналізу даних
1 квітня 2014, 15:56
Сьогодні ми починаємо 4-й набір до київської філії Школи аналізу даних Яндекса (і це не жарт). Як завжди, у програмі два відділення — «Аналіз даних» і Computer Science. Вона безкоштовна, вечірня, триває два роки та не має жодного зайвого предмету.
Читати далі
Немає коментарів
ШАД,освіта і наука
Затори Львова тепер вимірюються
7 квітня 2014, 10:23
Сьогодні привід поговорити про Львів дуже приємний — з минулого четверга Яндекс.Затори уміють оцінювати завантаженість міста за десятибальною шкалою. Львів’яни зможуть точніше розраховувати свої маршрути, менше стоятимуть у тягучках, а тому стануть трошки щасливішими. А щоб дізнатися побільше про те, з чим Заторам доведеться працювати, ми провели дослідження.
Читати далі
Немає коментарів
Карти,Затори
І ще раз про зміни на сервісах Яндекса
8 квітня 2014, 09:05
Ми вже розповідали про те, що сервіси Яндекса поступово стають різними для різних країн. Так, Яндекс.Карти вже відображають Крим відповідно до офіційної позиції країн, у яких ми працюємо — українським на maps.yandex.ua, російським на maps.yandex.ru. Подібні зміни відбулися і на частині інших сервісів — приміром на Яндекс.Новинах.
Читати далі
Немає коментарів
принципи та політика
ЗНО наближається
17 квітня 2014, 13:35
Тільки без паніки! Час на підготовку ще є, тим паче тренування на Яндекс.ЗНО стане ще ефективнішим. Ми збільшили кількість тестів на сервісі майже удвічі — зараз їх 111 з усіх 14 потрібних предметів, і це практично всі завдання Українського центру оцінювання якості освіти за 2010–2013 роки. Тепер абітурієнти зможуть щоразу вибирати для розв’язання новий варіант і не відповідатимуть на автоматі.
Читати далі
Немає коментарів
ЗНО
Sony Music Rocks!
22 квітня 2014, 09:43
Що спільного між Шакірою, Майклом Джексоном та гуртом Daft Punk? Ну, крім того, що всі вони брюнети (навіть Шакіра). А те, що відтепер їхні треки і ще тисячі пісень інших виконавців є на Яндекс.Музиці. Зараз сервіс переживає велике поповнення: на нього повертаються треки з колекції Sony Music, однієї з трьох найбільших звукозаписних компанії у світі.
Читати далі
1 коментар
Музика
Історія вісімнадцята: сумчани торгують медом і цікавляться, [чому українці люблять вареники]
24 квітня 2014, 12:57

Після перерви ми весняними пахучими вечорами продовжуємо досліджувати Україну. Цього разу йтиметься про єдину область на літеру «С» — Сумську.

 Олександра Колеснікова,
про вареники — хороше питання

Читати далі
3 коментарі
дослідження,Пошук,український пошук,Україна в пошуку: від А до Я
Я.Студент у київських вишах
30 квітня 2014, 12:07
Минулого тижня програмісти і куратори академічних програм Яндекса ходили в гості до студентів НТУУ «КПІ» та КНУ ім. Т. Шевченка. Такі знайомства ми називаємо Я.Студент і запрошуємо всіх охочих — цього разу було близько 130 студентів із Політеху та понад 50 — з університету Шевченка.
Читати далі
Немає коментарів
ШАД,конференції та семінари,освіта і наука