Блог Яндекс.України

травень 2014
Передвиборче дослідження: хто чий брат, чому розхристана коса та багато іншого
19 травня 2014, 12:38

Усюди тільки й чути, що про вибори. Пошук Яндекса — не виняток. Цієї весни мешканці України задали майже мільйон запитів, так чи інакше пов’язаних із президентськими перегонами, і ще два ― із прізвищами конкретних кандидатів. Траплялися цікаві питання, наприклад [почему у тимошенко расхристана коса] або [ярош брат добкіна], але більшість були серйозними.

Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Пошук
Як ви провели літо, або Майстерня для стартапів у Яндексі
19 травня 2014, 14:12
«Чи потрібно хоч комусь те, що я роблю? Як моєму супер-проекту отримати інвестиції? Де “живе” мій користувач?», — якщо ви постійно ставите собі ці ж питання, то ви, вочевидь, стартапер.
Читати далі
Немає коментарів
стартапи,конференції та семінари
Шпаргалка Яндекса до виборів
23 травня 2014, 16:52
Дізнатися, куди йти голосувати 25 травня, тепер зовсім просто. Задайте у Яндексі загальний запит типу «виборча дільниця», а потім у пошукову форму впишіть свою адресу ― і отримаєте адресу пункту для голосування. От, приміром, якби ви мешкали у відомому «пласкому будинку» в Одесі, то голосувати пішли б на виборчу дільницю № 511275 на Приморському бульварі, 9:
Читати далі
Немає коментарів
Пошук,вибори
Типовий день пересічного виборця
27 травня 2014, 14:52
У день голосування українці задали Яндексу понад півмільйона навколовиборчих запитів. Уранці та в обід вони цікавились, як виглядають бюлетені, і навіть питали в пошуку, за кого голосувати, а ввечері перемкнулися на сайт ЦВК і попередні результати виборів.
Читати далі
3 коментарі
дослідження,Пошук,вибори