Блог Яндекс.України

жовтень 2014
Історія двадцять четверта: Буковина не сидить удома
4 жовтня 2014, 10:05

Тиждень, за яким ми вивчали пошукові звички мешканців Чернівців та області, припав на багатий стиглими овочами і фруктами початок осені. Тому не дивно, що у буковинському рейтингу найзапитуваніших страв — заготівлі на зиму, перероблення урожаю на ікру та пастилу і приготування з ним пирогів.

 

Олена Сергеєва,
ось це останнє — питання на всі часи

Читати далі
2 коментарі
дослідження,український пошук,Україна в пошуку: від А до Я
Космічний тюнінг Яндекс.Карт
8 жовтня 2014, 11:18
Сьогодні на Яндекс.Картах оновилися супутникові знімки України. Найбільше нових фото отримали міста Київської, Одеської, Миколаївської та Полтавської областей.
Читати далі
5 коментарів
супутникові знімки,Народна карта,Карти
Мовою Java
14 жовтня 2014, 13:12
17—18 жовтня у готелі "Космополіт" відбудеться найбільша в Україні конференція з Java — JavaDay'14. Яндекс став партнером заходу та відправив "десант програмістів-доповідачів", які поділяться власним Java-досвідом.
Читати далі
Немає коментарів
мобільні застосунки,розробка,конференції та семінари
В Одесі вируватиме Яндекс.Шторм
15 жовтня 2014, 12:00
18 жовтня у Південній Пальмірі вперше відбудеться Яндекс.Шторм — захід для організаторів стартапів та людей, які тільки планують запустити власний бізнес. На ньому, як випливає з назви, ми будемо «штормити», тобто обговорювати перспективні стартап-проекти з їхніми авторами.
Читати далі
1 коментар
стартапи,конференції та семінари
Історія двадцять п’ята, остання: Чернігів одягається у светри
17 жовтня 2014, 12:39

Наше дослідження «Україна в пошуку від А до Я», а фактично «від В до Ч», добігає кінця. Сьогодні ми розкажемо дещо про пошукові звички мешканців останньої за алфавітом, але не останньої за значенням Чернігівської області. До речі, її жителі задають Яндексу майже 240 тисяч запитів щодня.

 

 

Олександра Колеснікова,
от тепер комплект

Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Пошук,український пошук,Україна в пошуку: від А до Я
Перекриття Грецької площі: несподівані висновки
29 жовтня 2014, 12:01
Одесити не могли не помітити, що 7 жовтня Грецьку площу було закрито на ремонт. Минув місяць, і аналітики Яндекс.Заторів виявили дещо цікаве: перекриття майже не вплинуло на рух у місті.
Читати далі
1 коментар
дослідження,Карти,Затори
Яндекс.Браузер для Linux
30 жовтня 2014, 10:37
Користувачі нас часто просили, а ми неодноразово обіцяли випустити Яндекс.Браузер для операційних систем на Linux. Близько 15 % яндексоїдів — лінуксоїди, які теж із нетерпінням чекали цього релізу. І от сьогодні він стався.
Читати далі
Немає коментарів
Браузер,Linux