Блог Яндекс.України

квітень 2015
Усе нове у Пошті для iPhone
2 квітня 2015, 14:38
Прийшло свято і на нашу вулицю, дорогі власники iPhone: сьогодні в AppStore з’явилася нова Яндекс.Пошта для iOS.
Читати далі
1 коментар
мобільні застосунки,Пошта
Набір до Школи аналізу даних – 2015
3 квітня 2015, 13:30
Київська філія ШАД оголошує п’ятий набір за напрямами Computer Science та "Аналіз даних". Щоб вступити, а потім успішно навчатися, потрібна хороша математична підготовка, тому насамперед ми запрошуємо студентів і випускників інженерних та математичних факультетів.
Читати далі
Немає коментарів
ШАД,освіта і наука
ДПА тепер на Яндекс.ЗНО
6 квітня 2015, 12:21
Якщо у вас є знайомі школярі, у нас для них новина. На Яндекс.ЗНО з’явилося 170 тестів для підготовки до державної підсумкової атестації. Тепер на сервісі можна знайти усі перевірні завдання шкільного курсу.
Читати далі
1 коментар
освіта і наука,ЗНО
Яндекс.Карти: повноекранний режим нон-стоп
8 квітня 2015, 13:40
Плануючи перезапуск сервісу, ми тримали у голові геніальну у своїй простоті ідею: найголовніше на Яндекс.Картах — це карта. Сьогодні ми з радістю познайомимо вас із її втіленням.
Читати далі
7 коментарів
Карти
У Львові тихо, у Києві складно дістатися додому, а Одеса — рекордсмен за 10 балами
9 квітня 2015, 11:26
Ми дослідили ситуацію за весну 2014 ‒ весну 2015 на дорогах трьох міст — Києва, Львова та Одеси. Одне можна сказати без вагань: порівняно із минулим роком кількість заторів зменшилася. Приміром, на вулицях Львова у лютому та березні 2015-го було навіть вільніше, ніж улітку (а влітку, як відомо, «мертвий сезон» — багато городян їде у відпустки). У Києві це затишшя теж помітне — ранкова година пік стала коротшою у середньому на 5 %, а вечірня — на 7 %.
Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Карти,Затори
Закінчився конкурс для запоріжців
20 квітня 2015, 16:12
Конкурс, під час якого ми збирали помилки на картах Запоріжжя, завершено. Як з’ясувалося, знайти вади було не так вже й просто, а це хороший знак — значить, найпомітніші з них команда Карт уже виправила. Утім уважні користувачі все ж надіслали нам цінні коментарі та правки, з якими сервіс стане ще кращим. Переможців сповіщено поштою, а їхні подарунки уже на півдорозі.
Читати далі
2 коментарі
змагання,Карти
Оплачуйте заправку через смартфон
22 квітня 2015, 14:04
Ви приїжджаєте на АЗС, щоб швиденько заправитися, але до-о-овго стоїте у черзі до каси, встигаючи прихопити шкідливу для фігури шоколадку або десяту пачку серветок для автомобіля. Знайомо ж, правда? Нова програма Яндекс.Заправки для iPhone та Android збереже ваш час і дозволить оплачувати пальне, не відходячи від машини. Її ми розробили спеціально для України — Яндекс не має такої у жодній іншій країні.
Читати далі
2 коментарі
мобільні застосунки,ПриватБанк
Журнал успішності Яндекс.ЗНО: мова і література
24 квітня 2015, 11:01
Сьогодні випускники та абітурієнти проходять перший тест цьогорічної сесії зовнішнього незалежного оцінювання — з української мови і літератури. Ми вирішили дізнатися дещо про те, як вони до нього готувалися, і дослідили статистику розділу з Іваном Котляревським на Яндекс.ЗНО.
Читати далі
Немає коментарів
дослідження,освіта і наука,ЗНО