Блог Яндекс.України

серпень 2015
Про перейменування на Яндекс.Картах
7 серпня 2015, 12:24
Яндекс.Карти стежать за актуальністю своїх даних щодо вулиць, районів, кварталів, проспектів, бульварів, алей та скверів. Оскільки в Україні обіцяють цілу хвилю перейменувань, ми вирішили розказати, чим керуємося, коли змінюємо назви на Картах.
Читати далі
Немає коментарів
Карти
Чергову гру розпочато - усі на пошук помилок!
10 серпня 2015, 11:30
Учасники минулого конкурсу на Яндекс.Картах, який, нагадаємо, тривав для мешканців Луцька, Івано-Франківська, Кіровограда та Кривого Рогу, проявили себе як чудові знавці своїх міст і хороші тестери. Наприклад, ось так позначив відсутність доріг наш користувач криворожець:
Читати далі
3 коментарі
змагання,Карти
Краще гір на панорамах можуть бути тільки гори
20 серпня 2015, 14:10
Відсьогодні на Яндекс.Картах можна підкорити Говерлу, помилуватися неймовірною чистотою озера Синевир, а ще ― відвідати Моршин, Трускавець та Яремче. Загалом відзнято понад 70 кілометрів пейзажів Західної України, але кожне місце варте окремої розповіді.
Читати далі
Немає коментарів
Панорами,Карти
Нові правила життя Яндекс.Директа
31 серпня 2015, 11:34
Ринок інтернет-реклами змінюється на очах. Якщо раніше рекламодавці боролися за найкращі місця, то тепер вони частіше зважають на вартість залучення клієнтів. Зараз у Директі вищі позиції не завжди дають найбільший економічний ефект, і користувачі вибирають скромніше розміщення, втрачаючи кліки. Тому щоб залучати додатковий трафік було вигідно, з 1 вересня Яндекс змінює модель аукціону та правила відбору оголошень.
Читати далі
Немає коментарів
реклама,Директ