Блог Яндекс.України

грудень 2015
Запорізька область: цифри та факти
2 грудня 2015, 12:46
Із нового дослідження про Запорізьку область ви дізнаєтеся, чому її жителі менше, ніж середньостатистичні українці, цікавляться мультиками, як вони стежать за місцевими виборами та багато іншого.
Читати далі
Немає коментарів
дослідження,Пошук,український пошук
Теми року – 2015
9 грудня 2015, 11:00
Яндекс проаналізував запити про всіх людей, про усі події та явища, які задавали українці протягом року. З’ясувалося, що найбільший сплеск їхнього інтересу серед світових подій викликало Євробачення, у якому Україна навіть не брала участь, а у країні – коливання курсу валют. Трендом року можна назвати модні серед молоді браслети із резинок, а найпопулярнішим фільмом у пошуку – «50 відтінків сірого». Інші теми – на картинці:
Читати далі
3 коментарі
дослідження,Пошук
«Соцмережі+Яндекс» від life:)
15 грудня 2015, 12:47
Віднедавна абоненти life:) можуть користуватися Яндекс.Картами і Навігатором за спеціальною ціною за трафік. Вона становить 15 гривень на місяць, і за цю вартість абонент отримує 1 ГБ даних, який можна витрачати на користування п’ятьма мобільними програмами: Яндекс.Картами, Яндекс.Навігатором, Фейсбуком, Однокласниками і ВКонтакті. Щоб увімкнути «Соцмережі+Яндекс», потрібно набрати на телефоні USSD-запит *123*79#.
Читати далі
2 коментарі
мобільні застосунки,Навігатор,Карти
Спільне вибране у Навігаторі для Android
16 грудня 2015, 16:43
У Яндекс.Навігаторі для телефонів на базі Android з’явилася синхронізація. Тепер ви можете додати організацію до «Моїх місць» ‒ і вона з’явиться у програмі на всіх пристроях, а також у мобільних і десктопних Яндекс.Картах та у віджеті на http://www.yandex.ua. Усе, що потрібно зробити, ‒ це авторизуватися у програмі.
Читати далі
Немає коментарів
мобільні застосунки,Навігатор,Карти
Транспорт 2 в 1
21 грудня 2015, 12:39
У Яндекс.Транспорті з’явилась можливість прокладати маршрути громадським транспортом. Тепер завдання вирішується однією програмою: замість планувати поїздку на Картах і лише потім стежити за потрібним автобусом чи трамваєм, ви одразу бачите, на що потрібно сісти і скільки його чекати.
Читати далі
2 коментарі
мобільні застосунки,транспорт
[новий рік оптом україна]
22 грудня 2015, 10:19
Ще у жовтні до Яндекса почали надходити запити на кшталт [якою зубною пастою краще малювати сніжинки на вікні] і [почему говорят не трогай это на новый год] ‒ українці стали готуватися до свят. Щороку протягом двох перших грудневих тижнів вони встигають задати близько 8 мільйонів запитів, а із наближенням Нового року їх кількість збільшується, як снігова грудка.
Читати далі
2 коментарі
дослідження,український пошук
Увага: передноворічні затори
29 грудня 2015, 16:15
Попри здебільшого непогану погоду, Яндекс зафіксував традиційні передноворічні затори на дорогах Києва, Одеси та Харкова.
Читати далі
2 коментарі
Карти,Затори