Блог Яндекс.України

липень 2015
Полювання на помилки, vol. 3
1 липня 2015, 10:56
Наш конкурс на картах набирає обертів. Цього разу ми відкриваємо полювання на помилки відразу у чотирьох містах: Луцьку, Івано-Франківську, Кіровограді та Кривому Розі.
Читати далі
2 коментарі
змагання,Карти
Випускний у ШАДі, або Що ви знаєте про випробування
8 липня 2015, 11:19
Коли випускникам Школи аналізу даних кажуть, що головне ― це почати і взагалі перший крок найскладніший, вони лише посміхаються. Бо краще за всіх знають, що дійти до кінця ― ось де справжня робота, відповідальність і недоспані ночі. Але також вони розуміють, що воно того варте ― через досвід, практичні знання, знайомства і привітання від викладачів, які їх пам’ятатимуть, скільки б поколінь студентів не змінилося.
Читати далі
1 коментар
ШАД,освіта і наука
Панорами морських містечок
15 липня 2015, 14:00
Навіть панорамомобіль уже був цього року на морі, тому якщо ви ще ні, терміново плануйте хоча б коротеньку подорож. А Яндекс.Карти допоможуть вам визначитися із місцем для відпочинку. Відсьогодні на панорамах можна роздивитися Кирилівку, Коблеве, Затоку (саме зараз ми працюємо над новою набережною ― її відкрили уже після основної зйомки), Кароліно-Бугаз, Грибівку та Курортне. Ви дізнаєтеся, чи хороші там дороги, чи збігаються ілюстрації у проспекті з реальністю і навіть чи чисто на вулицях ― кругові фотографії було зроблено просто на початку цього курортного сезону.
Читати далі
Немає коментарів
Панорами,Карти