Блог Яндекс.України

травень 2015
Проблеми з відображенням результатів пошуку Яндекса
13 травня 2015, 00:51
Удень 12 травня ми почали отримувати скарги на некоректну роботу пошуку. Скаржилися на те, що результати пошуку виглядають дивно, а іноді на звичайнісінькі запити Яндекс взагалі нічого не знаходить. Наприклад, в одного з наших користувачів відповідь на заданий запит виглядала так:
Читати далі
13 коментарів
Пошук
Табло громадського транспорту Києва у вашому смартфоні
13 травня 2015, 13:39
Як приємно прийти на зупинку й одразу застрибнути у свій автобус. Погодьтеся, це чудово піднімає настрій та свідчить про якусь вищу справедливість. Із новою програмою Яндекс.Транспорт ви завжди встигатимете і зможете витратити зекономлений час на приємні речі — випити кави або купити щось неподалік.
Читати далі
8 коментарів
мобільні застосунки,транспорт
Тепер працюємо над Вінницею, Житомиром і Тернополем
19 травня 2015, 15:05
Ідея про спільну роботу над Яндекс.Картами виявилася вдалою, і ми продовжуємо конкурс. Цього разу збиратимемо повідомлення про помилки від знавців Вінниці, Житомира і Тернополя. Докладні правила ви знайдете у пості про Запоріжжя, але головне ось що:
Читати далі
3 коментарі
змагання,Карти
Фотографуйте Перекладачем
20 травня 2015, 12:13
Мовний бар’єр тане на очах: відсьогодні Яндекс.Перекладач уміє перекладати картинки. Просто фотографуйте текст або вибирайте зображення з телефона — і одержуйте його переклад потрiбною мовою.
Читати далі
Немає коментарів
мобільні застосунки,Зображення,Переклад