Блог Яндекс.України

листопад 2015
Скільки вулиць в Україні могли потрапити під Закон про декомунізацію?
11 листопада 2015, 12:27
Яндекс.Карти було запущено в Україні 2006 року. Зараз на них нанесено детальні схеми всіх міст і багатьох менших населених пунктів країни із вулицями, будівлями та іншою важливою інформацією. Щоб карти залишалися точними й актуальними, українські картографи Яндекса оновлюють їх щомісяця, відстежуючи зміни й перейменування топонімів. До 21 листопада місцева влада українських міст, селищ і сіл має змінити назви низки об’єктів відповідно до прийнятого півроку тому Закону про декомунізацію. Яндекс вивчив, скільки вулиць в Україні*, на думку експертів, могло потрапити під його дію.
Читати далі
1 коментар
дослідження,Карти
Карти для iOS: оновити зараз
24 листопада 2015, 11:07
Сьогодні до App Store надійшла свіжа версія Яндекс.Карт. І це, певно, найбільше їх оновлення останнім часом: сучасний інтерфейс, стабільніша та швидша робота і, звісно, нові можливості.
Читати далі
Немає коментарів
мобільні застосунки,Карти
Сезон полювання на помилки завершується
24 листопада 2015, 12:25
Конкурс із пошуку неточностей на Яндекс.Картах добігає кінця (принаймні цього року). Ми оголошуємо про початок останнього етапу, у якому візьмуть участь аж п’ять міст: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Черкаси, Сміла та Умань. Збір помилок триватиме місяць: з 24 листопада до 24 грудня. Ось що потрібно зробити і що ви натомість отримаєте:
Читати далі
2 коментарі
змагання,Карти
Знати, а не вгадати
30 листопада 2015, 11:24
На сервісі Яндекс.ЗНО з’явилися пояснення та розв’язки задач з основних предметів – математики, фізики, хімії, української мови і літератури, історії України, англійської мови та біології. Це як у притчі про рибу і вудку: дай старшокласникові відповідь – і він знатиме, як відповідати на одне запитання; дай пояснення – і він добре пройде ЗНО, а потім вступить на той факультет, на який йому хочеться.
Читати далі
Немає коментарів
освіта і наука,ЗНО