Блог Яндекс.України

вересень 2015
Панорами у великому місті
2 вересня 2015, 17:43
Панорами України на Яндекс.Картах з’явилися 2010 року і відтоді охоплювали все більшу площу. Попередні оновлення великих міст відбувалися протягом 2011–2012 років, переважно до чемпіонату Європи з футболу. Сьогодні фото Києва, Дніпропетровська, Львова та Харкова доповнено актуальними і значно кращої якості.
Читати далі
2 коментарі
Панорами,Карти
Скажіть Навігатору “Яндекс”
7 вересня 2015, 11:28
У нас є мрія ― зробити так, щоб із Навігатором розмовляти було так само просто, як зі штурманом, що сидить поруч. Сьогодні ми зробили до неї ще один крок: тепер керувати Яндекс.Навігатором можна за допомогою команд, не натискаючи стартову кнопку-мікрофон і не відволікаючись від керма.
Читати далі
4 коментарі
мобільні застосунки,Навігатор,Затори
Офлайн-режим у Браузері для Android
8 вересня 2015, 12:17
Усі ми відкриваємо більше вкладок, ніж здатні прочитати. А коли з’являється час, зникає інтернет ― так влаштований світ, і замість контенту ми бачимо сумне повідомлення у дусі “Ласкаво просимо в офлайн”. Чому, питається, не можна просто так взяти і дістати потрібну сторінку з кешу браузера?
Читати далі
Немає коментарів
мобільні застосунки,Браузер
Пошук помилок на Яндекс.Картах: наступні міста
16 вересня 2015, 13:30
На Картах розпочинається новий етап полювання на помилки з обміном їх на сувеніри від Яндекса за вигідним курсом. Цього разу у грі Рівне, Суми, Харків, Ужгород і Мукачеве.
Читати далі
10 коментарів
Карти
Захищайтесь, добродію!
17 вересня 2015, 13:30
Безпека ― це друга базова потреба за пірамідою Маслоу (перша, як відомо, ― це Wi-Fi). Ми в Яндексі завжди були особливо уважні до захисту користувачів ― приміром, Браузер попереджає про шахрайські сайти і перевіряє завантажувані файли. Але інтернет розвивається, а з ним хитрішають і крадії. Сьогодні ми представляємо активну систему захисту Protect, яка зупинить злодіїв ще на підступах до вашої інформації.
Читати далі
8 коментарів
Браузер,безпека
Яндекс.Музика feat. «Київстар» – безкоштовний трафік
28 вересня 2015, 11:14
Ніколи наперед не знаєш, що терміново захочеться послухати. Раптом охопить ностальгія і поверне на концерт улюбленого гурту, під час якого звучала ця пісня. Або дорогою випаде поділитися навушником із другом, і ви вирішите послухати щось зі старих добрих часів. Таке не можна спланувати, щоб заздалегідь завантажити треки у телефон.
Читати далі
2 коментарі
мобільні застосунки,Музика,Київстар