Блог Яндекс.України

травень 2016
[джамала виграла євробачення] та інші запити українців про конкурс
5 травня 2016, 11:00

Цьогоріч уже національній відбір на Євробачення спричинив чималий галас, хоча зазвичай жителі України ставляться до нього спокійно. Приміром, у Яндексі конкурсом починають активно цікавитися за тиждень до фіналу та продовжують ще трохи після. Натомість за три місяці 2016-го запитів зі словом «євробачення» було у сім разів більше, ніж за той самий період 2015 року. Найдужче ця тема схвилювала мешканців Волинської, Вінницької і Полтавської областей, а от найменше ‒ Одеської та Чернівецької.

Читати далі
Немає коментарів
Майдан об’ємний
10 травня 2016, 13:31

Тепер будинки на Майдані Незалежності у Києві можна роздивитися у 3D на Яндекс.Картах. Приміром, добре видно елементи фасаду Головпоштамту або обриси консерваторії:

 

Читати далі
Немає коментарів
Карти
Ходіть добре із Яндекс.Картами
11 травня 2016, 10:00

Іноді все ж краще хороше йти, ніж погано їхати. Особливо коли весна, сонечко, і ви точно знаєте, як зручніше дістатися до місця. Відтепер із маршрутом можуть допомогти Яндекс.Карти, на яких сьогодні з’явилася пішохідна навігація.

Читати далі
7 коментарів
Карти,мобільні застосунки
Клавіатура на всі випадки життя
31 травня 2016, 14:02

Яндекс запустив Яндекс.Клавіатуру в Україні. Це віртуальна клавіатура для смартфонів, у якій є все необхідне для спілкування у месенджерах і соціальних мережах.

Читати далі
2 коментарі