Блог Яндекс.України

лютий 2017
До Ланжерону на Яндекс.Таксі
1 лютого 2017, 10:39

Яндекс.Таксі працює в Україні ще з осені. Жителі Києва, Харкова та Дніпра уже скористалися послугами сервісу та оцінили зручність виклику авто через інтернет. На черзі ще одне місто-мільйонник. Відсьогодні мешканці Одеси зможуть швидко дістатися до будь-якої точки без довгих очікувань та не телефонуючи до служб таксі.

Читати далі
2 коментарі
Таксі
Таксі до площі Ринок
17 лютого 2017, 09:30

Відтепер Львовом не лише приємно гуляти, але й зручно їздити. Сьогодні західна столиця приєдналася до міст-щасливчиків, у яких уже працює Яндекс.Таксі, – Києва, Харкова, Дніпра та Одеси. Жителі й гості міста зможуть швидко дістатися до будь-якої точки, викликавши машину за допомогою мобільної програми або просто на сайті taxi.yandex.ua.

Читати далі
1 коментар
Таксі
Декомунізація-2: все на карту
23 лютого 2017, 09:11

Напередодні декомунізації, очікуючи на хвилю перейменувань, ми дослідили, скільки вулиць в Україні могли змінити назви. Минуло півтора року і схеми українських міст і сіл стали невпізнанними – на Яндекс.Картах було змінено понад 11 тисяч назв вулиць, при цьому 10,5 тисячі з них – у зв’язку з декомунізацією.

Читати далі
9 коментарів
Карти,дослідження
Знижки та акції на ADFOX Sites
23 лютого 2017, 10:38

Нещодавно на ADFOX Sites, онлайн-платформі для управління рекламою, стартували нові акції для партнерів Рекламної мережі Яндекса (РМЯ). У цьому пості ми докладніше розповімо про умови підключення і можливості сервісу.

Читати далі
Немає коментарів
реклама
Вставай, приїхали!
27 лютого 2017, 08:45

Часто буває, зачитаєшся у транспорті захопливою книгою чи замрієшся під звуки улюбленої музики, – і от ти уже проїхав. Або сядеш у незнайомий тролейбус, а там не оголошують зупинок.

Уникнути подібних ситуацій допоможе будильник Яндекс.Транспорту. Достатньо побудувати маршрут та зазначити місце призначення – і більше не доведеться рахувати зупинки. Перед наближенням до потрібної точки програма попередить push-сповіщенням і звуковим сигналом, що час виходити.

Читати далі
Немає коментарів
транспорт