Блог Яндекс.України

березень 2017
[убойні відкритки з 8 березня], або Як українці готуються до свята
2 березня 2017, 10:06

Понад 2 мільйони – саме стільки запитів про Міжнародний жіночий день на початку березня отримує Яндекс від користувачів з України. Незважаючи на всі суперечки, чи варто святкувати 8 Березня, українці продовжують цікавитися тим, як вітати та що дарувати у цей день.

Читати далі
3 коментарі
дослідження,8 Березня,Пошук
За рогом дешевше
13 березня 2017, 08:59

Більшість користувачів завжди викликає таксі на адресу свого місця перебування – наприклад, до кафе, будинку чи офісу. Проте мало хто замислюється, що машина приїде швидше і поїздка обійдеться дешевше, якщо повернути за ріг чи перейти вулицю.

 

Читати далі
Немає коментарів
Таксі
Маршрути громадського транспорту на Яндекс.Картах
15 березня 2017, 12:23

Планувати поїздки із Яндекс.Картами стало ще зручніше. Відтепер на yandex.ua/maps можна побачити актуальні маршрути автобусів, тролейбусів, маршруток і трамваїв. Достатньо ввести у поле пошуку номер потрібного транспорту – наприклад, [18 тролейбус], – і за лічені секунди з’явиться карта його руху із переліком усіх зупинок. Натиснувши на мітку зупинки, користувач зможе дізнатися, які номери повз неї проходять, та переглянути лінії їх маршрутів.

Читати далі
16 коментарів
Карти,транспорт
Всякому дослідженню свій час
28 березня 2017, 12:04

Не встигли українці оговтатися від переведення годинника, як ми уже підготували дослідження про час. [як програмісти відчувають час], [чому з віком час іде швидше] і [як правильно дізнатися час у перехожого] – про все це та інше розповідаємо у нашому блозі.

Читати далі
7 коментарів
український пошук,дослідження,Пошук