Яндекс.Карти: оновлення світового масштабу

12 листопада 2013

Яндекс повністю оновив Карти: усередині та ззовні. Сервіс тепер працює на єдиній платформі, що дозволяє підтримувати і самостійно оновлювати будь-які обсяги даних. Разом із цим на Яндекс.Картах з'явилися детальні схеми міст світу з автомобільною маршрутизацією. Карти доступні як на сайті, так і у мобільній програмі.

«Сьогоднішня новина — результат півторарічної роботи. Ми вже давно зрозуміли, що неправильно розраховувати лише на постачальників даних і варто мати свої карти. Першою стала Москва, намальована нашими картографами 2011 року. Зараз у нас є власні детальні карти України, Росії, Білорусі та Казахстану. Їх об'єднано з картами інших країн від нашого партнера, щоб користувачам було зручно «переходити» кордони. Нам потрібно було не просто об'єднати схеми країн, але й організувати зберігання та швидке оброблення усіх даних світової карти, так що ми повністю переписали ядро сервісу. Крім того, ми створили своє ПЗ для швидкого внесення змін у карти, тому що електронні карти дуже важливо оновлювати часто, а наявні на ринку програми не здатні подужати наші обсяги, — говорить Марія Орлова, керівник відділу геоінформаційних даних. — Яндекс тепер — картографічна компанія абсолютно нового рівня».

На оновлених Яндекс.Картах є детальні схеми більшості країн. Найретельніше нанесено Європу та Північну Америку: з усіма основними вулицями і будинками у містах та детальною мережею доріг між ними. Вулицями і трасами сервіс уміє будувати автомобільні маршрути. Він підкаже, як дістатися з Хрещатика до Бейкер-стрит у Лондоні або з аеропорту ім. Шарля де Голля на іспанське узбережжя.

Карти України, Росії, Білорусі та Казахстану оновлюють картографи Яндекса щомісяця — на основі коментарів користувачів, інформації від міських адміністрацій та свіжих супутникових знімків. Усі інші країни, схеми яких намальовано партнером Яндекса — компанією Navteq, змінюються раз на три місяці. Оновлення відбуваються одночасно на веб-сервісі, у мобільних програмах і на сотнях тисяч сайтів, що використовують API Яндекс.Карт.

Контакти
Компанія «Яндекс.Україна»
Електронна пошта: pr@yandex-team.com.ua
Кол-центр: +380 44 586-41-48

Логотип
/Завантажити(EPS, 764 КБ)
/Завантажити(EPS, 898 КБ)
Будь ласка, дотримуйтеся правил використання