У Львові з'явилося Яндекс.Таксі

17 лютого 2017

У Львові почав працювати сервіс Яндекс.Таксі. Він дозволяє швидко знайти вільну машину в будь-якому районі міста. Зробити замовлення можна на сайті taxi.yandex.ua або за допомогою мобільної програми.

Сервіс автоматично віддає замовлення водієві, який перебуває неподалік, тому машина приїжджає швидко. За її наближенням зручно стежити на карті міста, а номер і марку авто сервіс надсилає в SMS. Зараз до Яндекс.Таксі підключено 350 машин із 15 львівських таксопарків. Якщо користувачу пощастить, за ним приїде електромобіль Tesla Model S. Із нагоди запуску сервісу він буде курсувати містом до кінця лютого.

«Технології перетворили таксі на зручний і недорогий вид транспорту. Автоматично передаючи замовлення найближчому водієві, ми скорочуємо час прибуття машини та собівартість поїздки, тому що таксистові не потрібно їхати за клієнтом через усе місто. Завдяки цьому ми можемо пропонувати доступні тарифи», — говорить Мушег Саакян, керівник групи міжнародного розвитку Яндекс.Таксі.

У Львові сервіс працює за єдиним тарифом. Виклик машини і перші два кілометри шляху коштують 14 гривень. Кожен наступний кілометр у межах міста обійдеться у 5 гривень, а поза ним — 6,5. Наприклад, доїхати від площі Ринок до стадіону «Арена Львів» можна приблизно за 50 гривень. П'ять хвилин водій чекатиме на пасажира безкоштовно.

Львів став п'ятим містом України, де працює сервіс Яндекс.Таксі. Минулого року він був запущений у Києві, Харкові та Дніпрі, а на початку цього місяця — в Одесі. Крім України, сервіс доступний ще у п'яти країнах: Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстані та Росії. Загалом до нього підключено понад 120 тисяч машин із 1200 таксопарків і диспетчерських.

Контакти
Компанія «Яндекс.Україна»
Електронна пошта: pr@yandex-team.com.ua
Кол-центр: +380 44 586-41-48

Логотип
/Завантажити(EPS, 764 КБ)
/Завантажити(EPS, 898 КБ)
Будь ласка, дотримуйтеся правил використання