Правила використання логотипа Яндекса

Ці правила (далі — Правила) регулюють некомерційне використання логотипа ООО «ЯНДЕКС» (далі — Яндекс).
  1. Будь-хто охочий може розмістити логотип Яндекса на своєму сайті або у мобільній програмі за умови дотримання Правил. Для використання логотипа іншим чином потрібно отримати письмовий дозвіл Яндекса, звернувшись за адресою pr@yandex-team.com.ua.
  2. Логотип можна розміщувати лише із прямим посиланням на будь-яку з головних сторінок Яндекса. Для посилання на yandex.ua, yandex.ru, yandex.by і yandex.kz використовуйте логотип кирилицею, посилання на yandex.com.tr та yandex.com — латиницею.
  3. Не можна спотворювати зовнішній вигляд, пропорції та колірну гаму логотипа або його частин. Також не можна використовувати логотип або його частини як елементи інших логотипів, товарних знаків, фірмових найменувань, слоганів тощо.
  4. Не можна розміщувати логотип таким чином, при якому може виникнути припущення про співпрацю Яндекса з якою-небудь компанією (особою) або причетність Яндекса до пропонованих товарів, послуг, заходів.
  5. Логотип Яндекса заборонено розміщувати на сайтах та у мобільних програмах, які не відповідають вимогам законодавства, зокрема містять недостовірну інформацію про Яндекс і його послуги; матеріали, розміщення яких порушує інтелектуальні права, ганьбить честь, гідність чи ділову репутацію або які не відповідають принципам Яндекса.
  6. Яндекс залишає за собою право вносити до Правил зміни. Такі зміни будуть обов'язковими для усіх осіб, які використовують логотип на підставі Правил. Чинну редакцію Правил завжди розміщено за адресою https://yandex.ua/company/rules/logotype/.
  7. У разі використання логотипа способами, не передбаченими Правилами, Яндекс залишає за собою право звернутися за захистом своїх законних інтересів до правоохоронних та судових органів.