Яндекс.Авіаквитки. Умови розміщення

Яндекс.Авіаквитки — інформаційно-довідковий сервіс, що надає інформацію про авіарейси, авіакомпанії, вартість авіаційних квитків та можливість вибору авіаційних квитків за датами, часом вильоту або прибуття, авіакомпаніями та іншими параметрами.

1. Умови розміщення

1.1. Формат і зміст рекламних матеріалів:

 • Рекламно-інформаційні матеріали, що надаються Замовником і містять інформацію про кількість авіаційних квитків, доступних для бронювання (придбання), та вартість зазначених квитків, а також іншу погоджену сторонами інформацію.

 • Формат рекламних матеріалів:

  • Блок, що містить актуальну інформацію про вартість авіаційного квитка.

  • Логотип (банер):

   — максимальний розмір банера 30х100 пікселів;

   — максимальний розмір логотипу 30х90 пікселів;

   — колір білий, фон – за вибором Замовника;

   — підтримуваний формат: AI, EPS.

1.2. Місце розміщення:

На сервісі Яндекс.Авіаквитки (http://ticket.yandex.xx) — усі рекламні пропозиції.

1.3. Умови показу:

Рекламно-інформаційні матеріали розміщуються на Місцях розміщення в порядку збільшення вартості авіаційного квитка.

1.4. Вимоги до рекламно-інформаційних матеріалів:

 • Рекламно-інформаційні матеріали повинні відповідати нормам та вимогам чинного законодавства РФ, а також «Вимогам до рекламних матеріалів», розміщеним у відкритому доступі в мережі інтернет за адресою: https://yandex.ua/legal/general_adv_rules.

 • Рекламно-інформаційні матеріали, що надаються Замовником, повинні також відповідати поточним пропозиціям Замовника щодо продажу та бронювання авіаційних квитків на момент їх надання.

 • Під час розміщення рекламно-інформаційних матеріалів, таргетованих на Україну, Республіку Казахстан або Республіку Білорусь, вартість авіаційних квитків може відображатися в національній валюті відповідної держави та/або у валюті, вибраній користувачем. При відображенні вартості квитка в інших валютах, а не в рублях РФ, така вартість розраховується автоматично відповідно до поточного курсу валют, встановленого Центральним банком РФ. Замовник зобов'язується забезпечити контроль над відповідністю вартості авіаційного квитка фактичній ціні пропозиції такого авіаційного квитка.

1.5. Ціни:

Ставка за клік встановлена у фіксованому розмірі — 4,86 грн. (з ПДВ).

Для цілей цього документа позначення «xx», що використовується в доменному імені, означає будь-яку доменну зону верхнього або другого рівня, в якій Яндекс здійснює адміністрування домену із зазначеним ім’ям та має технічну можливість надати відповідні послуги.

 

_____________________________

Дата публікації: 06.08.2013

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/01082013.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/23012013.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/30072012.