Загальні умови надання послуг Яндекс.Авіаквитки

Яндекс.Авіаквитки — інформаційно-довідковий сервіс, що надає інформацію про авіарейси, авіакомпанії, вартість авіаційних квитків та можливість вибору авіаційних квитків за датами, часом вильоту або прибуття, авіакомпаніями та іншими параметрами.

1. Умови розміщення

1.1. Формат і зміст рекламних матеріалів:

 • Рекламно-інформаційні матеріали, що надаються Замовником і містять інформацію про кількість авіаційних квитків, доступних для бронювання (придбання), та вартість зазначених квитків, а також іншу погоджену сторонами інформацію.

 • Формат рекламних матеріалів:

  • Блок, що містить актуальну інформацію про вартість авіаційного квитка.

  • Логотип (банер):

   — максимальний розмір логотипу 90х35 пікселів;

   — колір чорний, фон – прозорий;

   — підтримуваний формат: SVG.

1.2. Місце розміщення:

На сервісі Яндекс.Авіаквитки (http://avia.yandex.xx *) — усі рекламні пропозиції.

1.3. Умови показу:

1.3.1. Рекламно-інформаційні матеріали розміщуються на Місцях розміщення в порядку збільшення вартості авіаційного квитка у російських рублях (у разі розміщення на http://avia.yandex.ru (Російська Федерація)) або українських гривнях (у разі розміщення на http://avia.yandex.ua (Україна)) якщо інше не зазначено в пп. 1.3.2, 1.3.4 цього документа.

1.3.2. У разі показу рекламно-інформаційних матеріалів на Місцях розміщення, крім http://avia.yandex.ua, Користувачам з України, Казахстану, Білорусі або Туреччини рекламно-інформаційні матеріали розміщуються на Місцях розміщення в порядку збільшення вартості авіаційного квитка у національній валюті відповідної держави.

1.3.3. Для цілей цього документа визначення країни Користувача здійснюється відповідно до IP-адреси комп'ютера (чи проксі-сервера) в мережі інтернет, яка, за відомостями Яндекса, відноситься до заданого географічного регіону, або відповідно до вибраного Користувачем у налаштуваннях інформаційних ресурсів Яндекса в мережі інтернет географічного регіону як регіону місця перебування.

1.3.4. Вартість авіаційних квитків у разі розміщення рекламно-інформаційних матеріалів на Місцях розміщення може відображатись у валюті, самостійно вибраній Користувачем на Сервісі Яндекс.Авіаквитки.

1.3.5. У разі якщо вартість авіаційного квитка показується у валюті, відмінній від валюти, зазначеної Замовником під час надання рекламно-інформаційних матеріалів, то така вартість розраховується автоматично за такими правилами:

 • відповідно до курсу валют, встановленого Банком Росії на дату показу рекламно-інформаційних матеріалів – у разі показу рекламно-інформаційних матеріалів Користувачам із Росії й інших країн, за винятком України, Казахстану, Білорусі та Туреччини;

 • відповідно до курсу валют, встановленого національним/центральним банком відповідної держави на дату показу рекламно-інформаційних матеріалів – у разі показу рекламно-інформаційних матеріалів Користувачам з України, Казахстану, Білорусі та Туреччини.

1.4. Вимоги до рекламно-інформаційних матеріалів:

1.4.1. Рекламно-інформаційні матеріали повинні відповідати нормам та вимогам чинного законодавства України, а також Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Туреччини (у разі розміщення Матеріалів на Місцях розміщення http://avia.yandex.ru (Російська Федерація), http://avia.yandex.kz (Республіка Казахстан), http://avia.yandex.by (Республіка Білорусь), http://avia.yandex.com.tr (Туреччина)), та документу «Загальні положення. Вимоги до рекламних матеріалів», розміщеному у відкритому доступі в мережі інтернет за адресою: https://yandex.ua/legal/general_adv_rules.

1.4.2. Рекламно-інформаційні матеріали, що надаються Замовником, повинні також відповідати поточним пропозиціям Замовника щодо продажу та бронювання авіаційних квитків на момент їх надання, а також змісту сторінки сайту Замовника, на яку веде Посилання.

1.4.3. Замовник зобов'язується забезпечити контроль над відповідністю вартості авіаційного квитка, зазначеної в рекламно-інформаційних матеріалах, фактичній ціні продажу такого авіаційного квитка.

1.5. Ціни:

Ставка за клік встановлена у фіксованому розмірі — 4,86 грн. (з ПДВ – 20%).

* Для цілей цього документа позначення «xx», що використовується в доменному імені, означає будь-яку доменну зону верхнього або другого рівня, в якій Яндекс здійснює адміністрування домену із зазначеним ім’ям та має технічну можливість надати відповідні послуги.

 

_____________________________

Дата розміщення: 31 липня 2014 р.

Дата набуття чинності: 01 серпня 2014 р.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/30012014.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/18102013.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/06082013.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/01082013.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/23012013.

Попередня версія документа: https://yandex.ua/legal/airplane_timetable_adv_rules/30072012.